Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
#krakow no juz nie wytrzymiem. Moglbyktos cos zrobic z tymi motocyklistami bez tlumikow napierdlaajacych milion decybeli na alejach trzech wieszczow? Zawsz #!$%@? o 23 zaczynaja rajdy i dzwieki ktore wydaja budza wszystkich oraz budza we mnie chec mordu i nienawisc do wszystkich gownosladowcow. Te szczyle jada w odleglosci kilkudziesieciu metrow od siedziby milicji a ta #!$%@? sie nie ruszy nigdy i w dupie ma to wszystko. Jakmam sie wyspac i zarabiac na te ich emerytury. Czy nie ma jakiegis wymogu co do decybeli, czy to jakas durna moda? Zaczne k
Puszczac nagrania pierdow na alejach. Wydam oszczednosci na sprzet estradowy i rozloze sie z tym na alejach i zaczne to puszcac o 1 w nocy. I tak nikt nic bie uslyszy bo slychac tyljo motocykle #niewytrzymie ##!$%@? ##!$%@? #motocykle #gownowpis
  • 10
@dejnadom: Wrocław to samo, a już najgorzej jak mieszkasz w kamienicy przy jednokierunkowej - od ściany do ściany jest 11 metrów. Przecież to sie tak odbija od ścian i niesie, że ja #!$%@?. Jak ich słyszę, chcę się #!$%@?ć, #!$%@?ć (°°