Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś rekomendacji gierkowej - konsola leży w szufladzie i się kurzy, chciałbym w coś na niej pograć, jednak zupełnie nie wiem w co.

W co grałem:
-Mario odyssey - był w zestawie z konsolą, przeszedłem jakoś 3/4 i nagle mnie znudził
-Mario rabidds - podobało mi się, szybko się znudziłem (w zasadzie nie wiem nawet dlaczego)
-Animal crossing - tutaj spędzone wiele godzin, głównie z różową, 10/10 - go to gierka do chillowania
-Zelda botw - kupiłem bo wszyscy zachwalają, 2x odbiłem się po paru(nastu) godzinach - nie podoba
-tetris - wiadomo klasyk

Zerkam nieśmiało w stronę:
-smash bros
-pokemon
-monster hunter

jbc, nie przepadam za japońszczyzną, najlepiej jakby polecane gry były grami typowo na nintendo (mam ps4 i pc)

#nintendoswitch
  • 20
@icojamamtuwpisac:

Przeszedłem:
The Legend of Zelda: Breath of The Wild (110h+)
Super Mario Odyssey (45h+)
The Legend of Zelda: Link's Awakening (25h+)
Donkey Kong Country: Tropical Freeze (20h+)
Super Mario Maker 2 (15h+)
New Super Mario Bros. U Deluxe (15h+)
Super Mario Galaxy (15h+)

Popykałem też w:
Mario Kart 8 Deluxe (4h+)
Pokemon: Let's Go, Pikachu! (3h+)
Snipperclips (2h+)
jbc, nie przepadam za japońszczyzną, najlepiej jakby polecane gry były grami typowo na nintendo (mam ps4 i pc)


@icojamamtuwpisac:

phoenix wright trylogia. dobra na start z sensownymi novelkami. swietne sprawy kryminalne. ale lekka forma.

story of seasons - pouprawiac sobie farme jak w starych dobrych harvest moonach

fire emblem three houses - tez taktyczna turowka jak mario, ale bardziej troche bardziej zlozona i powazniejsza.
@icojamamtuwpisac:
Smash to bijatyka. Bijatyka to dla mnie przestarzały, nieurozmaicony gatunek.
Pokemony żadne dobre na Switcha nie wyszły. Deweloper nie umie robić gier przystających do obecnych czasów.
Monster Hunter niby spoko, ale jest strasznie nudne. Stoisz na przeciwko stworka i przez dłuższy moment okładasz go aż mu zbijesz pasek zdrowia. Meh
@icojamamtuwpisac jak Animal crossing ci się spodobał to może Stardew valley?

Od Smash Bros się odbiłem bo nawalanki mnie nudzą, pokemony skończyły się na game boyu, a Monster Hunter... może być ciekawy. Grałem na ps4 więc nie wiem jak tam port czy która część bo są chyba dwie: World i ta nowa?!
@icojamamtuwpisac: dla mnie Odyssey i BOTW to przegenialne gry
Omijalbym Links Awakening i Donkey Konga (chyba ze lubisz trudne platformowki)
Polecalbym Ci Super Mario Maker 2 i Mario Deluxe jesli lubisz proste platformowki i coop kanapowy w platformowkach
Fajne sa Mario Karty ale drogie jak na ten typ gry

Masz jeszcze Splatoon, Bowser's Fury. Galaxy jest świetne
@icojamamtuwpisac: a wlasnie. za 2 tygodnie premiera NEO: THE WORLD ENDS WITH YOU. Niby bardzo japonskie (japonia, nastolatki, muzyka), ale demo w eshopie dla kazdego.

troche podobne do diablo (tyle że w 3D) jest tez YS 9 MONSTRUM NOX - tez demko w eshopie.

na 99% jest tez w eshopie demo MONSTER HUNTER STORIES 2: WINGS OF RUIN. To monster hunter, ale zmieszany z gameplayem turowym a'la pokemony a nie nawalanka
@icojamamtuwpisac: Wiem że może nie do końca w temacie, ale grą która wciągnęła mnie na swichu jest Yoku's Island Express. Waszła na wszystko, ale jej specyficzna rozgrywka idealnie sprawdza się na switchu. Taka lekka metroidvania. Pierwsza gra od chyba dwóch lat która przeszedłem.