Wpis z mikrobloga

@lucaseq: wszystko to wina złych genow i hipergamii kobiet xd nic nie jest wina spierdoksa który nic nie robi jest samotny i nie da się nawet wiedzieć o jego istnieniu, mieszka z mamą i nie wychodzi z piwnicy nie próbuje się czegos nauczyc i zmienić xd dupy powinny do niego przychodzić i mu robić dobrze i to takie ogarnięte i ambitne bo wiadomo trzeba się szanować xd nienawidzi normictwa bo jest
@CZARNYCZAREK: #!$%@?ą? Oni często przez lata byli gnębieni w szkole, mają toksycznych rodziców lub poważne choroby psychiczne.

Przegryw jest jak taki bezdomny który szcza w tramwaju, on gardzi społeczeństem które go zawiodło i widzi w nim tylko to co najgorsze.

Przydałaby się jakaś wykopowa akcja wysyłania ich do psyhiatry choćby z nfz. No ale ktoś musiałby mieć na to czas i chęci, bo oni często nie chcą się leczyć, bo np
@CZARNYCZAREK: i co, powiesz łysiejącemu trzydziestolatkowi 160 cm z fobią społeczną z wioski na Podlasiu ze starymi alkoholikami, gnębionemu i pogardzanemu przez wygląd przez całe życie, żeby się wziął za siebie, obniżył wymagania i założył firmę? Kiedyś też mnie ten tak #!$%@?ł trochę, ale w zasadzie mają dużo racji, zarówno co do swojego położenia, jak i tego słynnego społeczeństwa
@K-S-: Kiedy każdy im to doradza. Życie nie jest sprawiedliwe - niektórzy są gnębieni w szkole, pochodzą z zadupia, mają biednych rodziców, a inni mają wszystko super. Wpływ ma się tylko na swoją przyszłość (no i też ograniczony, ale jakiś jest - praktycznie nieograniczony wpływ mają tylko dzieci milionerów), a oni stwierdzili, że jak mieli gorszy start to już nie ma sensu się starać. To ich decyzja, ale obwiniają za to
@Jaca656565: można zebrać fundusze i wyjechać z tej wioski na Podlasiu do cywilizacji, odciąć się od patologicznych rodziców i toksycznego środowiska. Wyjazd daje szansę na nowe życie. Po przeprowadzce można zacząć dbać o siebie, skorzystać porad z stylistów i dobrać ciuchy, ćwiczyć na siłowni, iść do specjalisty aby pomógł wyleczyć fobie i czy jakieś problemy z przeszłości. Po roku będziesz innym człowiekiem, przeszłości i tak nie zmienisz, ale masz wpływ na
@CZARNYCZAREK
@saintieov nie wiem jak was mogą #!$%@?ć przegrywy, jak jedynymi wpisami z nimi w gorących są takie wysrywy i narzekania jak ten, które się pojawiają non stop.

Mnie #!$%@?ą pajace, które celowo wchodzą na tag, którego nienawidzą i srają o nim na innych tagach, albo nie tagują w ogóle. To jest dopiero rak i #!$%@?.
można zebrać fundusze i wyjechać z tej wioski na Podlasiu do cywilizacji, odciąć się od patologicznych rodziców i toksycznego środowiska. Wyjazd daje szansę na nowe życie. Po przeprowadzce można zacząć dbać o siebie, skorzystać porad z stylistów i dobrać ciuchy, ćwiczyć na siłowni, iść do specjalisty aby pomógł wyleczyć fobie i czy jakieś problemy z przeszłości. Po roku będziesz innym człowiekiem, przeszłości i tak nie zmienisz, ale masz wpływ na swoją przyszłość.
@not_me: @wykolejony:
Łatwo i fajnie mówi się o zmianach gdy te nie dotyczą ciebie i nie rozumiesz problemu.

Ja sam od lat mam niedowagę oraz krzywy kręgosłup i non-stop słyszę genialne rady od ludzi którzy nigdy nie mieli takiego problemu. Najłatwiej powiedzieć komuś "jedz więcej i chudź prosto" i myśleć że się pomogło a jak nie działa to znaczy że nie spróbował i jest leniwy. Tak samo łatwo powiedzieć grubasowi