Wpis z mikrobloga

Postuję #cebuladeals bo pewnie sporo osób o tym nie wie.
Jest sobie aplikacja Premie Google
W której dostajemy ankiety.
Ankiety u mnie w 99% dotyczą miejsca w którym byłem wczoraj. Tj. dostaje 4 krótkie pytania: w którym z tych sklepów byłem (nawet jak przejeżdżałem obok to i tak wyskakuje), następnie pytanie czy coś się kupiło czy nie kupiło czy nawet nie wchodziło do środka, jeśli kupiliśmy to pytanie czy płaciliśmy gotówka czy karta. I tyle, wpada nam od 0,4zl do nawet 2,8zl za ankietę, która zajmuje mi jakieś 10 sekund.
Czasem, ale rzadko wpada ankieta na temat tego co oglądałem na YouTube, z pytaniami czy dobrze oceniam film i czy wywołał we mnie pozytywne emocje, za to płacą już nawet 4zl.

Pieniądze trafiają od razu na konto sklepu Play i tylko tam można je wykorzystać.
Ja z tych pieniędzy opłacam sobie co miesiąc YouTube premium i wersje pro innych aplikacji

#oszczedzanie #cebula #google #sklepplay
klokupk - Postuję #cebuladeals bo pewnie sporo osób o tym nie wie.
Jest sobie aplika...

źródło: comment_1626521213HzSExiub4nO3gST97aS5wC.jpg

Pobierz
  • 21
@darqnies dostaje środki na sklep Play z których wykupuje subskrypcje. Czyli zaoszczędzam kilkadziesiąt złotych miesięcznie, bo nie muszę wydawać swoich pieniędzy na to
@piterm11 chyba tak. Ogólnie to dostaje praktycznie tylko z Lidla, Biedronki i Rtv euro AGD.

Odwożąc córkę do przedszkola przejeżdżam obok Lidla to codziennie dostaje ankiety odniosnie wizyty w Lidlu. Klikam że odwiedziłem, a pytanie następne "nie wchodzilem do sklepu"