Wpis z mikrobloga

@Yankes190: ja tak mam z większością RPG ale nudzą mi się tak po ok. 10-20h. Potem każda próba powrotu to ponowna nauka wszystkich mechanik i czytanie wszystkiego co jest w dzienniku, bo nie pamiętam o co tam w ogóle chodziło fabularnie i na jakim etapie odpuściłem () Po czym gra i tak idzie w odstawkę, bo nie chce mi się tego czytać ( ͡° ͜ʖ
@Yankes190:
Zmień gatunek. Unikałeś strzelanek? Zagraj w te wychwalane przez innych graczy. Stroniłeś od fantasy rpg? Daj szanse temu gatunkowi. U mnie pomogło.
Zainteresuj się też indykami jeśli do tej pory grałeś tylko w AAA. Indyki są teraz lata świetlne przed grami tworzonymi przez duże studia.
@Yankes190 Pewnie niepopularna opinia ale ja tak miałem z RDR2, grafika i dialogi ciekawe ale po czasie wszystko znudziło mi się w tej grze. Podobnie nowe strategię co według mnie nic nowego nie wnoszą albo są #!$%@? jak HO4 które z drugą wojną światową ma mało wspólnego
Polecam zwiększyć poziom trudności albo grać najwyższym (no chyba że jest perma death to nie) + nie słuchać muzyki/filmów/podcastów itd. Trzeba się skupić na grze i mieć jakieś wyzwanie bo inaczej zaraz się nudzi. Mi pomogło też kupienie oleda, gry wyglądają tak pięknie że aż chce się grać.
@Yankes190: Też to mam, dlatego już nie zaczynam nowych ;)

łatwe do obejścia, jak masz ochotę pograć to grasz tylko i wyłącznie w tą grę, nic innego nie włączasz, przedzieram się w ten sposób przez swoją bibliotekę na Steamie i to działa


@spajdermen: Brzmi jak etat.