Wpis z mikrobloga

Kolejne złoto od #p0lka xD
#mokebe

https://www.filmweb.pl/film/W+rytmie+hip-hopu-2001-30384/discussion/czy+umieliby%C5%9Bcie+sie+zakocha%C4%87+w+murzynie,500611

"na wakacjach mialam okazje poznac ludzi czarnych i jak mialabym do wyboru czarnucha czy bialego to zdecydowanie ten 1-szy!! serio... heh chodzi o charakter... o to jak traktuja kobiety i w ogole :] trzeba sie na wlasnej skorze przekonac zeby uwierzyc"

"Czarnoskórzy baaardzo mnie pociągają :D:D i boli mnie, że Polska jest jeszcze w dużym stopniu tak nietolerancyjnym i trochę zacofanym pod tym względem krajem, dlatego nie uważam się za pełną patriotkę i wiem, że życia w tym kraju nie spędzę"

"Ja jestem własnie zdania,ze Murzyni są bardzo przystojni,a na dodatek jak nikt inny potrafią tańczyć .. W moim zyciu taniec stanowi coś bardzo waznego :)I dlatego uważam,że sa niesmowici ... Poza tym jestem zdania,że są osobami bardziej tolerancyjnymi .. Może to przez historie jaka im namalował świat ... A może po prostu patrzą przez inny pryzmat : pryzmat , w którym wszyscy sa równi sobie ;P"

UWAGA TERAZ CHYBA NAJLEPSZE!

"Powiem Ci, ze od pewnego czasu nie potrafię zakochać się w... białych. Od kiedy często jeżdzę do Anglii.

PS Znasz Heidi Klum i Seal'a ?? Oni są najlepszym przykładem że rasa w miłości nie ma znaczenia".

W samym linku dużo więcej
  • 11
@Spytaj_twojego_odrzuta: Boże co za rakowisko xD
Piszą tam jakieś głupiutkie nastolatki, którym bez problemu przychodzi napisać "białas" ale "czarnuch" to już rasizm xD
I ogólnie, generalizowanie i pisanie że murzyni mają piękne charaktery - beka w #!$%@? xD
Oczywiście nie mogło zabraknąć najeżdżania na białych Polaków, którzy są tutaj najbardziej winni xD
Ałć, moje oczy.