Wpis z mikrobloga

@DailyPunch: Wtedy byśmy mieli kilka relacji tygodniowo... Właśnie widziałam w tv materiał o nastolatce, która wysiadła z tramwaju i prawie weszła pod inny- zapatrzyła się w telefon. To jest zmora naszych czasów, a taki Krzysiu i inni jemu podobni cali rozradowani nagrywają kompletnie bezsensowne filmiki w czasie jazdy samochodem i radośnie swoje wynurzenia wrzucają do smediów dając "wspaniały" przykład. Oczywiście myślący człowiek przykładu z niego nie weźmie, ale wiadomo jak jest
@DailyPunch: ja tam nie chce się czepiać Krzysiaczka, ale obawiam się, ze zbyt długi ten tekst jak dla niego i nawet jeśli doczyta do końca, to czy uda mu się przeczytać to ze zrozumieniem?
I te zdania podrzędnie złożone..... Dla mnie Krzysiu to taki misiu, któremu wiadomość lepiej w formie komiksu napisać.
@Joanna_Maria_W: dziś w nocy na Marszałkowskiej jakiś facet przechodził w miejscu niedozwolonym i potrącił go zbyt szybko jadący kierowca. Czyli jak zwykle bezmyślność, w tym przypadku obu stron, ale to pokazuje jak niewiele trzeba do tragedii. Niestety w takim świecie żyjemy, że trzeba być skupionym na jeździe i myśleć za pozostałych uczestników ruchu
@Lolek1011: inna sprawą jest to, że nie słyszałem nic dobrego o tych szkoleniach. W sensie, że program i prowadzenie nie wnoszą nic prócz anulowania punktów (oczywiście kurs jest płatny), a już na pewno nie skłonią do wolniejszej jazdy.

Może gdyby przenieśli je z sali wykładowej do prosektorium i taki "Ksysio" zobaczyłby na własne oczy jak wygląda ciało po wypadku to trochę by się ogarnął
@DailyPunch: Ale z tam tą piosenką co napisałaś to wstyd się afiszować. Keine grenzen ma idealny przekaz przede wszystkim do naszych okupantów nie tylko niemieckich ale i ruskich. Powinna była wygrać wtedy eurowizje ale #!$%@? układy niszczą wszystko i od wtedy Polska powinna bojkotować całkowicie Eurowizje i propagować nie chęć do tego politycznego tworu. Niestety tak się nie stało bo Polską od dawna rządzą zdrajcy....
@Pufin876: Niestety nie widzę czy wiadomość została przeczytana (ale to pewnie dlatego, że korzystam z przeglądarki, a nie aplikacji, której nie mam zamiaru instalować). Fajnie by było gdyby takie wiadomości zadziałały i przestał narażać innych na niebezpieczeństwo, ale nie oszukujmy się....

@Lolek1011: może miał procent od każdej osoby korzystającej z kodu KrzysztofHP3 na ten zabieg?
@DailyPunch: Pierogi na ogół zawierają gluten więc ich z 6 lat nie jadłem. Gluten niszczy jelita i mózg. Za to lubię jeść orzechy ziemne prażone nie solone. Czemu nie odstawisz glutenu?
@DailyPunch: Przecież pisałem na ogół nie zawierają glutenu. Jeśli te które spożywasz nie zawierają to spoko. To z jakiej mąki są? Co ma teledysk do występu na żywo na eurowizji? Co jest w szpinaku takiego smacznego skoro to zielenina?