Wpis z mikrobloga

Co jest z cashgoback, strona nie może się załadować a jak już się udało okazało się ktoś wypłacił mój cashback wczoraj wieczorem. Problemy techniczne czy ktoś się wbił na moje konto?
#cashgoback
  • 6
1. Zmień jak najszybciej hasło
2. Napisz do nas na kontakt@cashgoback.pl z maila zarejestrowanego z cashgoback. Wypłaty z weekendu nie zostały jeszcze zrealizowane więc jak ktoś włamał Ci się na konto to na szczęście nie będzie miało to negatywnego wpływu dla Ciebie
@cashgoback_pl: to słabo, że macie błędne info podane na stronie i odpowiada za to jeszcze wyłącznie klient, na innym cashbacku w analogicznej sytuacji mnie przeprosili. bo to ich błąd i wyrównali do stawki wyświetlającej się w momencie zakupu, w sklepie też sprzedaje się za cenę widoczną na półce nawet gdy na kasie jest inna
@Matti92: Nie do końca jest tak, że widniała inna stawka. Główne pole (obok przycisku przejścia do sklepu) pokazywało poprawną stawkę (8%). Widząc na stronie stawkę 8 i 16% sam mogłeś zauważyć, że coś jest nie tak i np. napisać do nas aby upewnić się jaka jest aktualna stawka.
Tak czy siak podaj na priv email, przedyskutujemy wewnętrznie co zrobić z Twoją transakcją :)