Wpis z mikrobloga

Mam pytanie o takie spodenki na rower do #rozowepaski i #niebieskiepaski - wyglądają na damskie? Podobno to właśnie damskie spodenki. Nie mając pojęcia o tym fakcie przymierzałem je w sklepie, kupiłbym, ale nie było mojego rozmiaru - rozmiar mniejszy był wygodny, ale bebech byłby zbyt upięty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy wkładki w spodenkach damskich/męskich różnią się jakoś szczególnie? Po zdjęciach wkładki, kroju, kolorystyce nie różnią się za bardzo od wersji męskiej.
Link do Martesa gdzie je widziałem: https://sklepmartes.pl/sporty/kolarstwo/odziez-rowerowa/damskie-spodenki-skadi-black-19150-black-radvik
Może któryś z wykopków poleciłby mi jakieś spodenki tego pokroju? Wyglądające jak zwykłe shorty, nic mocno obcisłego. Myślałem wydać koło 200 zł, góra 300 zł - ważne by części ciała które zazwyczaj nie widzą słońca nie były mocno obite po długich wypadach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście planuje w nich jeździć po ulicy zaraz obok ścieżek rowerowych oraz po chodnikach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#rower #kolarstwo
chomik3 - Mam pytanie o takie spodenki na rower do #rozowepaski i #niebieskiepaski - ...

źródło: comment_1626623320t2OtXFv018c9cs95Pt4WoK.jpg

Pobierz

Patrząc na spodenki jak byś je określił?

  • Damskie 13.2% (10)
  • Męskie 55.3% (42)
  • Uniwersalne 31.6% (24)

Oddanych głosów: 76

  • 15
@veldrinn: Poza kolorem to nie widzę wiekszej różnicy - tu podobny model tej firmy tylko podpisane jako męski: https://sklepmartes.pl/sporty/kolarstwo/odziez-rowerowa/meskie-spodenki-geit-black-tangarine-tango-m000137226-radvik
@micelangeloB: Nie przepadam właśnie za obcisłymi ciuchami. Czemu twierdzisz, że wkładka do dupy?
@Matpiotr: Nie chcę by mnie podrywali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@HenryMorgan: Rozporek idzie od dołu do góry ( ) A tak serio to nie zwróciłem na to
Wkładki męskie i damskie powinny się różnić bo anatomicznie się różnimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@veldrinn: Na profesjonalnym kanale oglądałem, że faceci kupują damskie siodełka.
No ale to jedyna różnica? Trochę bez sensu w sumie. Nigdy nie gapiłem się w krocza innych rowerzystów i po latach dowiedziałem się o tym z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@chomik3: To zasada dotycząca wszystkich spodni. Przynajmniej była taką, jak ja się o niej dowiedziałem, gdy byłem mały.