Wpis z mikrobloga

@ryhu: Właśnie nie, bo nie wiem czy ktoś np. posiada jakąś stronę, gdzie są opisane releasy jakie wychodzą albo coś w ten deseń. Podałem tylko przykład bo zaciekawiła mnie książka papierowa Horyzont jego twórczości. Fajnie by było posłuchać w aucie lub na rowerze literatury ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prosperopro: najpierw po ludzku w google sprawdzasz gdzie audiobooka można kupić. Bo jeśli istnieje, czytaj ktoś zadał sobie trud żeby go nagrać, to zrobił to po to, żeby na tym zarobić, więc jakiś sklep typu audioteka go sprzedaje.

Jeśli nie znajdziesz takowego do zakupu, to na 95% audiobook nie istnieje, bo szansa że ktoś go nagrał i nie sprzedaje, jest jeszcze mniejsza, niż to że ktoś go nagrał amatorski (po co
Jeśli nie znajdziesz takowego do zakupu, to na 95% audiobook nie istnieje, bo szansa że ktoś go nagrał i nie sprzedaje, jest jeszcze mniejsza, niż to że ktoś go nagrał amatorski (po co coś niszowego nagrywać, amatorzy nagrywają dla radochy z tego, że ktoś ich słucha, więc wybierają popularniejsze rzeczy).


@ryhu: O dziwo... z audiobookami tak to nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest cała gigantyczna kolekcja