Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu . Typ na wypoku srał się, że kierowca wyrzucił z autobusu kobietę z psem, który to nie miał kagańca. Jako iż jestem przykładnym obywatelem napisałem na kierowcę pochwale i mniej więcej po tygodniu ZTM odpisał dla mnie, że wysłał pochwałę dalej czyli do pracodawcy tego kierowcy - MZA. I kończąc, zrobiłem dzień kierowcy oraz wiurwiłem wykopka - sytuacja win win. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#warszawa #autobusy #ztm
Pobierz Brajanusz_hejterowy - W nawiązaniu do tego wpisu . Typ na wypoku srał się, że kierowc...
źródło: comment_1626711900cqgtmwcQtcl19jJOZwD8ri.jpg
  • 34
@ZajebbcieTrudnyNick: była to niedziela, 11 lipca. Typ podał numer boczny autobusu, przybliżoną godzinę sytuacji oraz numer linii, ja sobie sprawdziłem na realbus.pl którą brygadą był ten wóz, a potem wszedłem w grafik, żeby sprawdzić kto jeździł na tym wozie i na tej zmianie. Dla mnie to nie było nic trudnego, żeby znaleźć potrzebne informacje i napisać pochwałę.
Pobierz Brajanusz_hejterowy - @ZajebbcieTrudnyNick: była to niedziela, 11 lipca. Typ podał nu...
źródło: comment_1626719333N7CWANWbO4HqXednHf2zuN.jpg
@Brajanusz_hejterowy: bzdura. Zarówno skargi jak i pochwały pisze się po numerach bocznych i godzinach przejazdów. Z uwagi na to, że piszesz pochwały swoim kolegom z roboty i kłamiesz, warto żebyś się dowiedział, dlaczego tak się nie robi.
@Bordomir: gościu XD nie wmawiaj mi czegoś co nie miało miejsca. Wszystkie dane potrzebne do napisania pochwały wyciągnąłem z wpisu tego dzbana.

Masz treść pochwały jaka poleciała do ZTMu

Pochwała na kierowcę autobusu 6/523 (nr. tab 7330), który ok. godziny 17:00 wzorowo wywiązał się ze swoich obowiązków i nie wpuścił do autobusu kobiety z psem, który nie miał na sobie kagańca.
@Brajanusz_hejterowy:

na realbus.pl którą brygadą był ten wóz, a potem wszedłem w grafik, żeby sprawdzić kto jeździł na tym wozie i na tej zmianie. Dla mnie to nie było nic trudnego, żeby znaleźć potrzebne informacje i napisać pochwałę.


zrzuciłem całą konwersację i taką właśnie wyślę do ZTMu. Z wyszczególnieniem tej pochwały, którą napisałeś. I nie, nie będzie to anonimowe, więc masz pewność, że dotrze do Twojego pracodawcy. Warto czasem pomyśleć zanim
@LetticeDeVries czy uważasz za normalne pisanie sobie wzajemnie pochwał przez pracowników z jednego zakładu? Ja nie. Jedyne co zamierzam zrobić to:
a) wskazać, że proceder ma miejsce i podać konkretny przykład
b) pokazać pracodawcy jaki jego pracownik obraz zakładu buduje w internecie

Tylko tyle.