Wpis z mikrobloga

Kaczyński ukradł kościół i siłą wkłada słowa w usta Jędraszewskiemu o zarazie Lgbt.


@rothen: A czy tak nie jest? Kościół wcale nie musi być klasowym wrogiem dla każdego homoseksualisty, a światowe trendy religijne zdają się zmierzać we wręcz odwrotnym kierunku - coraz mocniejszej tolerancji i otwarcia na takich ludzi.

Polski Kościół jest tutaj wyjątkiem, jeśli wziąć uwagę najwyższe szychy tej korporacji - będąc jednocześnie niezwykle silnie związany, biznesowo i ideowo, z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mnik1: nikt nie mówi że kościoły muszą od razu płonąć. Tak jak z większością nowotworów - najpierw diagnoza i uznanie problemu, potem chemioterapia aż w końcu dopiero usunięcie operacyjne tej narośli. Czarna stonka trzyma naród dwa wieki do tyłu. Politykom którzy wykorzystują KK instrumentalnie nie wierzę za grosz, i Tusk się tu niczym nie różni - dojdzie do władzy, a prokurator dalej będzie ścigać obrazki w restauracji zamiast czarnych pedofilów. Zakazu
Pobierz Koliat - @mnik1: nikt nie mówi że kościoły muszą od razu płonąć. Tak jak z większości...
źródło: comment_1626720858Lle04ecs1Lqo3qqIjO4aK7.jpg
któremu blisko do faszystowskiej Konfederacji


@Tom_Ja: Jesteś chory na mózg jeśli z tego podcastu zrozumiałeś że jest im blisko do Konfederacji xD Kolega (zapewne) z lewicy musi czymś zalepić przeszywający całe ciało ból dupy, że Tusk uważa że nawet z Konfederacją da się dogadać, bo chociaż nie dosypią PiSowi do kabzy a z Razemkowymi komuchami nawet nie widzi sensu jakiegokolwiek dialogu? xD

Przecież było wyjaśnione czemu Tusk chce się dogadać z
dla platformy w 2021 roku to wciąż za wiele.


@rothen: bo platforma nie gra byciem czymś radykalnie innym niż platforma sprzed lat. Każda większa zmiana to wektor do nieustannych ataków "to czemu nie zrobiliście tego wcześniej". Tusk musi teraz skupić się na punktowaniu PiSu, identyfikowaniu tego co boli ludzi i mówieniu o tym przy jednoczesnym minimalizowaniu możliwości kontry z ich strony, bo to oczywiste że w gadzinówce wykorzystają każdą szczelinę do
powiedzmy wprost - chce kolaborować z faszystami i zdradzić Polskę.


@Tom_Ja: To pomyśl czym są twoje lewicowe aniołki jak Tusk bardziej ufa nawet faszystom niż im mając świadomość że to faszyści XD

Jak tam deal w sprawie FO? Dobrze siadło, nie? XD Już Zandbergowi budują te mieszkania? XD Mieliście 13% i #!$%@?ście już prawie wszystko dzięki własnej głupocie, gratuluję!

A to co teraz #!$%@? Czarzasty bezpiecznie ściągnie was pod próg, także
@Khaine: widzę że dupka piecze :)

Tusk będzie "życzliwie" odnosić się do niechętnych "żydowstwu" partnerom, którzy mają tak rozsądne programy gospodarcze, że aż kosztują budżet najwięcej. Rozsądni centryści. Będzie super :)
widzę że dupka piecze :)


@Tom_Ja: Mnie piecze? To ty płaczesz że Tusk woli nawet faszystów od Razemkowych socjalistów xD

To twoje tęczowo-czerwone misie tak się rwały do klękania przed PiSem bo wam się wydawało, że wasz elektorat to takie tępaki że będą się cieszyć z rozbijania jedności opozycji żeby jakieś frukty dla siebie ugrywać xD

Okazało się że elektorat jest mądrzejszy od liderów i jednak się #!$%@?ł. Potem Zandberg jeszcze
@Tom_Ja: przyznam, że po libkach nie spodziewałem się zbyt wiele, ale że wolą faszoli od tych złych socjalistów (sugerowanie, że w klubie lewicy jest chociaż 10% socjalistów) to jednak mnie zadziwia. Z drugiej strony od dawna o tym przebąkiwali (Nitras, Sienkiewicz)