Wpis z mikrobloga

@Boss86: nie warto przejmowac i brac do siebie negatywnych takich emocji jak kuroszczur. Kuj ta dobra energie, rozpamietuj ja, zebys wiedzial wlasnie po co nie pijesz i co Ci to daje. Zawsze ktos sie dosra o cos (wg mnie nie potrzebnie). Ludzie powinno dawac wsparcie a nie gadac ze ALE ALE ALE ALE... Wiec tak #!$%@? masz ten miesiac miodowy no i #!$%@? #!$%@? kazdy ma... kazdy musi przez to przejsc,
@Boss86: ja to rzuciłem w #!$%@? jak się dowiedziałem że alko zmienia ci genom i no. taki stan euforyczny podobny do narkotycznego odpala się człowiekowi po jakimś czasie picia alkoholu, na początku picia tego nie ma, no ale łatwo mi było ograniczyć alko bo jak chciałem do znajomych to autem i też w te drugie się bawiłem za co dziękuję bogu stulei co mnke oszczędził przed poważniejszymi zmianami w organiźmie
@kuroszczur: piszesz chyba sam do siebie. Trzeźwy oznacza w tym kontekście, że nie jest pod wpływem alkoholu. Gościu się cieszy, a Ty się z niewiadomemu nikomu powodu się przypieprzasz i wbijasz jak wielkie guru ze swoją terminologią (jak mniemam związaną z terapią alkoholową - nie znam się).

Jeśli chcesz chłopu pomóc, to napisz coś bardziej konstruktywnego, a jak piszesz tylko po to, żeby ująć jego radości (a dokładnie tak to wygląda),
@Boss86: Szacunek. Kawa rozpuszczalna zalana gotowana icetea to moj ulubiony napoj w trzeźwości. Miło że nie jestem sam ( ͡° ͜ʖ ͡°) powodzenia kumplu i kolejnych 24h!