Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę reanimować mojego starego epapierosa.

Problem z petem jest taki że klapka na akumulatorki sama się otwiera, reszta działa bez zarzutu.

Pomyślałem o dodaniu jakiegoś zamknięcia na tą klapkę, coś jak na tym zdjęciu.
Może da się tam przykleić jakieś zapięcie, które zapobiegnie samoistnemu otwieraniu klapki i pozwoli mi ją otworzyć żeby wyjąć akumulatorki?

Może wy macie jakieś inne pomysły?

Dodaję tag #slusarstwo, bo maja różne sprzęty do obróbki metali i może coś pomogą.

#epapierosy
Ziombello - Mirki, chcę reanimować mojego starego epapierosa.

Problem z petem jest...

źródło: comment_16267673805QyruLtC5SbMevuuqTJJod.jpg

Pobierz
  • 21
gumka do włosów


@fanti: haha o tym nie pomyślałem, no ale mimo wszystko, wolałbym komuś zapłacić za np. umieszczenie tam dodatkowego zamknięcia, coś jak zamek w szkatułce. Coś trwalszego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
nie chcę Ci psuć dnia, ale jeśli mówisz, że Alien, to Twój najlepszy box... To rozumiem tylko, że nie chcesz wydawać floty w coś działającego :P

@ECMAlover:

Kupiłem go w 2007 roku i od tamtej pory nie miałem z nim najmniejszego problemu, mimo że wcale go nie oszczędzałem, co z resztą widać.
Jedyny problem to otwierająca się klapka. Przez tą klapkę w zeszłym roku kupiłem Voopoo Drag X i z tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziombello: no jak jarasz moda jak pena (chociaż nod i smok nie powinny występować w jednym zdaniu) to tak. Ale szeregowe łączenie akusów raczej służy do wydobycia większej mocy :) Tylko to w przypadku aliena i innych pseudo modów pali pcb. Chyba, że walisz na 10W ale wtedy po co taki drogi sprzęt :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziombello: no jak jarasz moda jak pena (chociaż nod i smok nie powinny występować w jednym zdaniu) to tak. Ale szeregowe łączenie akusów raczej służy do wydobycia większej mocy :) Tylko to w przypadku aliena i innych pseudo modów pali pcb. Chyba, że walisz na 10W ale wtedy po co taki drogi sprzęt :)
@ECMAlover:
Tak, jaram moda jak pena.
Czy smok jest słabym modem? Może tak, nie znam się.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziombello: nie miałeś problemów ... Jeszcze. Smoki są ładne, przyjemne, takie do głaskania. Ale chodzi o to, że są bardzo, bardzo awaryjne. To nie tylko moja opinia, ale z własnego podwórka to o alienie dawno zapomniałem, ale h-priv to był piękny ewenement. Odpalał się sam kiedy chciał. No bezdotykowy z autopilotem :P Tak czy inaczej. Są fajne ale elektronika w nich to lipton. Ale póki żyje to dajmy mu spokój a