Wpis z mikrobloga

No tak szurze, prawaki muszą wyszukiwać wpisy nołnejmów na twitterze, a wypowiedź Samueli Górskiej była na oficjalnym profilu konfederacji. Nie wiem gdzie widzisz tutaj podobieństwo.

Odpowiadam w osobnym wpisie, bo @L3stko jak to prawdziwy wolnościowiec nie radzi sobie z krytyką i wrzucił mnie na czarno.

#bekazprawakow #neuropa #urojeniaprawakoidalne
Pobierz N.....k - No tak szurze, prawaki muszą wyszukiwać wpisy nołnejmów na twitterze, a wyp...
źródło: comment_1626774919JqJiCWP7aIFlw84g59o1mP.jpg
  • 24
@Nevak: @L3stko smutno mi jak na te twoje codzienne faile patrzę, ale powiem ci coś w tajemnicy - gdyby politycy Konfederacji sami nie udostępniali jej wypowiedzi jarając się przy tym "Ładna, podkreślam ŁADNA zwolenniczka Konfederacji mówi samą prawdę!!!", to nikt by dalej nie wiedział, kim ona jest i afery by nie było.

Podobnie z resztą było przy aborcji - najpierw wszyscy skaczą ze szczęścia jak to im się udało, a potem
@Nevak: @L3stko smutno mi jak na te twoje codzienne faile patrzę


@TenTypZez: Jaki znowu fail? Ma rację. Nikt z Konfederacji nie wie kim jest Samuela Górska. Nikt jej nie zna, nikt jej nie widział i nikt nigdy z nią nie rozmawiał.

Przy okazji, tak te zdjęcia to fotomontaż i nie jest prawdą że były wykonane w 2020 roku.
Pobierz UchoSorosa - > @Nevak: @L3stko smutno mi jak na te twoje codzienne faile patrzę

@T...
źródło: comment_1626775447n8Y13j9ZjuieSxhmz6n13p.jpg
@UchoSorosa: no z tego co widzę, to zdjęcia z jednego dnia zrobione. Jak pójdę na jakiś zjazd PO czy PiS i zrobię sobie z największymi głowami zdjęcia, a potem dodam jakiś durny wpis to już będę też podpisywany, że mnie znają, bo mam zdjęcia z Jarkiem, Vateuszem i Dudą albo Budką, Tuskiem i Trzaskowskim?
@UchoSorosa: po pierwsze: cholera, jaka ona jest nieforemna z twarzy. Nie wiem czym można się jarać jeśli o nią chodzić
Po drugie: typek z pierwszego górnego foto chyba zaraz wybuchnie, jego mina pokazuje, że ledwo ogarnia co się dzieje.
Jacy to są śmieszni ludzie.
@Nevak: Nie zdziwię się, jeśli z wyrachowaniem jeszcze podkreślała swoje kontrowersyjne poglądy i akcja była zaplanowana. Tak jak na rękę pewnie był rzekomy "związek" z Wojewódzkim, tak można założyć, że kobieta chce bardzo na siebie zwrócić uwagę w myśl zasady, że nieważne co mówią, ale że mówią i próbuje wszystkiego, co może. Tylko co to ma wspólnego z modelingiem to nie wiem.