Wpis z mikrobloga

Cześć! Ukończyłem właśnie Far Cry 4 na 100% i było całkiem spoko, chociaż już w pewnym momencie mi się dłużyło. Polecacie "piątkę"? Słyszałem, że to z grubsza to samo co w "czwórce".

#farcry
  • 9
@klochu_: ominąłem czwórkę i w piątce bawiłem się całkiem nieźle. Nie mniej od pewnego momentu już cisnąłem główny wątek tylko, bo zadania zaczynały się robić nudne, sprzęt stawał się zbyt potężny, a wrogowie przewidywalni. Na 25-30 godzin warto pograć jak tanio dorwiesz, dłużej nie wytrzymałem. I fabuła miała fajny potencjał, a zrobili z niej szrot pełen patosu i pseudointelektualnych monologów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DanteMorius: No ja na początku w czwórkę się wkręciłem i zacząłem robić wszystkie zadania poboczne, eksploatować mapę i było super. Potem zacząłem wątek główny i dupy nie urwał. Inna sprawa, że druga połowa gry stała się bardzo prosta. Dlatego nie wiem czy mam ochotę na piątkę od razu :D
@klochu_: od razu to na pewno nie, bo poza licznymi usprawnieniami to po prostu więcej tego samego. Zrób sobie przerwę i jak Ci się zachce popykać znowu to wtedy ciachnij piątkę. A do tego czasu może na jakiejś promocji fajnej wpadnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)