Wpis z mikrobloga

@Towarzysz_Obywatel jednak gula skacze bo obcy. Pozazdrosciliscie psychologii na UAM ... XDD. Liczy się jakaś it mechatronika lelarskie itd a tam i tak wiedza i zdolności są weryfikowane. Plus takie studia to element polonizacji takich Ukraińców, młodych w Polsce ubywa. Budowanie kapitału społecznego choćby przyszłych kasjerow w żabce ale po tej psychologii.
@Towarzysz_Obywatel: Przecież to standard w tym podbitym gówno-kraju.
Przyjedzie enrique z zagranicy i mimo że teoretycznie musi płacić za studia to dadzą mu takie stypendium (bo niby podbija status uczelni, cokolwiek to znaczy), że jeszcze zarobi.
Do tego oczywiście miejsce w nowo wybudowanym Domu Studenckim (a p0laków-robaków wysyłają do przepełnionych sypiących się pseudo-akademików) + p0lki popuszczające im szpary na samo buenos dias.
@Towarzysz_Obywatel: Na kierunku miałem 2 osoby z Ukrainy. Przyszły od razu na 2 semestr mgr - przedmioty z 1. semestru zaliczone z marszu, gdzie część kolegów/koleżanek #!$%@?ło zajęcia. Każde kolejne trudniejsze projekty zaliczone na zasadzie "bo oni przecież i tak nie panimają to niech mają to 3 i mi czasu nie zabierają" ¯\_(ツ)_/¯ Chyba nie muszę tłumaczyć #!$%@? wszystkich innych studentów. O ile Jewgienijowi było głupio i jeszcze coś się starał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KarmazynowyAstrofizyk: Przejzyj glowna. Tu chodzi o to ze ukry zajmuja topke miejsc w rekrutacjach bo maja inny system ocen/rekrutacji. #!$%@? u Janusza i plac podatki zeby wyksztalcic imigrantow ktorzy maja dodatkowe punkty na start. Chlew obsrany gownem

@Towarzysz_Obywatel: Typie, trzeba było #!$%@?ć wcześniej. Ja 15 lat temu miałem jokera przy rekrutacji w postaci tytułu laureata ogólnopolskiego poziomu olimpiady. Nikt w moje wyniki matur nawet nie zaglądał. Skończ płakać, bo sam