Wpis z mikrobloga

Moją najlepszą przyjaciółkę #!$%@?ło i nie chce już mieć ze mną ze mną kontaktu bo się z jej byłym niby kolieguje. Jedno jej pstrykniecie palca i #!$%@?łabym robaka ze swoich znajomych. Over dla mnie. Nawet go nie lubie i #!$%@? wisi mi kase i w #!$%@? go mam a ona z dnia na dzień mnie wszedzie poblokowała bo postanowiła go rzucić i mnie też jak widać przy okazji; Over dla kurvinoxa. Już raczej się nie odobrazi. Kobiete #!$%@?ło i nie odroznia dobrych od złych. Zostały jej dwie nudne koleżaneczki. Zara to kasuje bo mnie śledzi na wykopie; A z resztą. Uj z tym. Powodzenia na nowej drodze życia z tymi nudnymi koleżaneczkami. Ciekawe kiedy zatęskisz.
KapitanJaszczurka - Moją najlepszą przyjaciółkę #!$%@?ło i nie chce już mieć ze mną z...

źródło: comment_1626834947ULKoeLH9I6iBX9uD86kH4d.jpg

Pobierz
  • 21
@KapitanJaszczurka Jak będzie chciała to się odezwie widocznie od dłuższego czasu nie miała Cię za bliską osobę skoro tak nagle się odcięła. Teraz ty się zastanów czy warto sobie tym głowę psuć. Jedno mamy życie więc dobrze jest dobierać pewnych ludzi wokół siebie. A śmieci odrzucać
@Taki_Sobie: Tak jej ten człowiek zrył łeb, że dostała paranoi, że każdy ją obgaduje sobie ubzdurała ostatnio. #!$%@? nigdy złego słowa na nią nie powiedziałam i kocham ją jak siostre. Chłop ją zniszczył, ja doradzałam jak go wyautować z życia i wymyśliła, że przy okazji mnie też #!$%@?. Bardzo miło.