Wpis z mikrobloga

Siema Mirasy i Mirabelki. Nadejszła ta wiekopomną chwila, że muszę zacząć się rozglądać za mieszkaniem dla mnie i przyszłej żony(obecnie narzeczonej). Celowane jest w minimum 2 pokoje + kuchnia. 3 też spoko. Lokalizacja: Łódź. Miło by było zamknąć się w 300k(planowane homonto w banku, 60k wkładu) Czy ktokolwiek ma jakieś rady co do szukania, negocjowania, na co zwracać uwagę?
#mieszkanie
#kredythipoteczny
#pomoc
  • 16
@Lala-Sassy: zależy jak dla kogo, kupuje z dziewczyną 50m dwupoziomowe i mieszkanie jest w sam raz, obecnie mieszkamy na 34m także przeskok jest spory. Zależy jak kto po prostu na to patrzy, moi znajomi mówili kurła co to 50m, bierz 70 od razu hurr durr. A później się okazuje, że 70m deweloperki kosztuje 450k jak nie 500 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SOIOWER: Pewnie, czasem ma sie tylko pokój i tez trzeba sie zmieścić.

@RedBaron My mamy sypialnie 13m wchodzi łóżko i szafa, kuchnia 7m to tak akurat żeby dało sie wygodnie gotować, ale jak 2 osoby wejdą to robi sie kocioł. Łazienka 5m i zostaje 25m na duży pokój i komunikację, co pozwala na kanapę, fotel, stół z krzesłami, komodę i tv. Takie mieszkanie jak nasze jest sprzedawane jak 3 pokojowe -
@KromkaMistrz @kogi : Szukam na wtórnym.
@romanzholandii: Sytuacja życiowa nie pozwala(chorzy rodzice).
@Lala-Sassy: Nasza wizja w 2 pokojach wygląda tak, że szukamy dużego pokoju jako gralnia/salon(2 biurka, 2 kompy ew jedno długie), drugi jako sypialnia + kuchnia. Widziałem i miałem okazję być często w takim rozwiązaniu i dla nas miodzio.
@tall_underhill: Obecnie mieszkamy szósty rok w kawalerce, więc dla nas wszystko będzie dużo XD ale tak szczerze to pewnie