Wpis z mikrobloga

Pierwsza stówa w życiu :)
Jakiś czas temu postawilem na zmiany w życiu:
3miesiace temu rzuciłem całkowicie weekendowe imprezy, a #alkohol pije raz na miesiąc max 3drinki. Kiedyś Niedziela praktycznie nie występowała w moim tygodniu bo leżałem, spalem, leczyłem kaca. Teraz każdą wolną chwile poswiecam sportowi, #silownia i #rower można powiedzieć, że naprawily moje życie :)

Kiedyś facet z brzuszkiem, imprezowicz, straciłem nawet kobietę życia przez to; teraz wysportowany, szczęśliwy, zdrowy z pozytywnym myśleniem :)
Polecam zamienić nałogi na zdrowe :-)
#przemyslenia #sport #mikrokoksy #wroclaw
Beszczebelny - Pierwsza stówa w życiu :) 
Jakiś czas temu postawilem na zmiany w życi...

źródło: comment_1626882644tXRYJD9KaC8VFNPo4EI0MV.jpg

Pobierz
  • 16
@mariowtetrisie: jak napisałeś jak napisałeś to jak miałem zrozumieć ;) określenie "zmuszony" nie sugeruje ze lubisz to życie ;) podstawy języka polskiego. Rozumiem Cie. Do 30 roku życia miałem podobnie. A teraz czas na sport. I tak już 10ty rok mija. Polecam jak już się wybawisz
  • 2
@stachu69 w listopadzie 1.5 roku temu jak waga pokazała mi 96ki (183cm) i nie dopiąlem koszuli i spodni sprzed roku to Powiedziałem sobie dość. Przez rok była siłownia ale nie jakoś bardzo regularnie i do tego jedzenie jak zwykle, trochę czipsow, sporo alko, waga mimo to trochę zeszła do 88. 3miesiace temu po jakiejś nieudanej imprezie gdzie w niedziele było 30stopni, wszyscy nad wodą, z rodzinami, ze znajomymi, a ja w łóżku