Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, mój różowy chce (w końcu) zmienić swojego leciwego Galaxy S6 na coś nowego, w ceni powiedzmy do 1500 +- 100 peelenów. Głównie do internetu i social mediów. Dobrze jak posłuży dłużej, bo jednak studentka, to nie będzie wymieniać co chwilę telefonu. Chciałem jej polecić:

1. Samsung A52 (ale jest kurła niedostępny, a różowa chce w miarę szybko)

2. OnePlus Nord 5G 8/128,

3. Mi 11 Lite (bez 5G),

4. Redmi Note 10 Pro (słyszałem że kruchy jest),

5. Poco F3 6/128.

Imho Samsung lub OP byłyby najfajniejszymi opcjami, ale sam też nie jestem w pełni bezstronny, bo nie trafię softu xiaomi. Więc chętnie posłucham waszych rad i opinii

#smartfon #telefony #android
  • 14
@Crow7422: praktycznie w każdym sklepie A52 jest niedostępny. Na Allegro także - występują głównie telefony z lombardów wzięte na przedłużenie umowy albo jest za drogo.

X-Kom - czasowo niedostępny
Euro AGD - produkt dostępny w wybranych sklepach, nie można zamówić online
OleOle - brak
Neonet - jak w Euro
Mediamarkt - towar z ekspozycji
Sklep Samsunga - brak

/\ gdy sprawdzałem jego dostępność 5 dni temu.
@L3gion: całkiem możliwe. Może są dodatkowo problemy z dostępnością komponentów, ciężko powiedzieć. Przed chwilą zerknąłem na Allegro i jak na razie pojawił się czarny A52 5G 6/128 w Avansie i Electro. Niby mają 1000 sztuk.
Mirki i Mirabelki, a co myślicie o Nord 5G CE? Widziałem bezpośrednio ze strony OP za mniej niż 1500 w przeliczeniu, nowy smartfon, wydaje się też spełniać wymogi mojej różowej w miarę dobrze
Nord 5G CE?


@Bokrug: zaraz wychodzi nowy NORD 2, to poczekaj chwilę aż stanieje poprzednia edycja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam nord zwykły, (nie ten N10 5G), i dla mnie jest trochę duży bo raczej wolę ekrany ~6,2 cala, a tak to nie mam zastrzeżeń żadnych. No może poza jednym głośnikiem który czasem zatykam ręką i nic nie słychać.
@symis: Jakbym brał dla siebie, to bym poczekał, ale to różowa, i nie może się już doczekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbym dla siebie brał, to bym poczekał. Tylko że jeszcze nie biorę (gdybym w obecnym mimo case nieszczęśliwie szkła na ekranie nie rozbił, to nawet bym nie myślał o zmianie), a jak już będę, to w innej kategorii cenowej. I też wolę bardziej "kompaktowe", ~6,1 +-
bym poczekał


@Bokrug: mówiąc że zaraz wchodzi, mówiłem dosłownie. Dziś premiera, więc poprzedni 200-300 pln taniej będzie stał pewnie lada chwila. O ile już nie ma gdzieś wyprzedaży.