Wpis z mikrobloga

Jeszcze miesiąc-dwa i na jesieni znowu pod górkę. Git, że ustabilizowało się na 30k a nie 15-20k, jak niektórzy przewidywali. To może zwiastować podbieg pod 100kę a później pięknę odbicie w kierunku 10k. Grunt to wcześnie wyskoczyć z pociongu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty
  • 15
  • Odpowiedz
@Puszkov: chłopie czy ty oglądasz wykresy ? Nie ustabilizowało się tylko leci raz w dół i raz w górę, zapewne jeszcze przez przynajmniej rok będzie tak spadać i drożeć, na wykresie google pomija te spadki nie wiedzieć czemu i wykres wygląda inaczej niż w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@tazek: Nie i nie radzę kupować tesli. Panowie kupujcie jak jest tanio a nie jak jest drogo lub "może będzie drożeć" ponad 90% inwestorów traci pieniądze ponieważ snuje teze że coś będzie drożej i na siłę szuka argumentów że coś będzie zwiększać wartość co jest istotnym błędem. Np tanio btc był jak spadł do 114k zl ponieważ aktywa nie mogą się bez końca przeceniać i na tej zasadzie powinno się kupować,
  • Odpowiedz
@Cipihero: no oglądam, od maja jest 30 koła i nie może spaść niżej. Twoim zdaniem jak wygląda stabilizacja? Że dany instrument trzyma sztywno cenę 1.99 jak guma turbo w sklepie? xd
  • Odpowiedz
@elementarz1: haha tak szczególnie na krypto raz w górę raz w dół 10% to stabilność. Na razie bitcoin w ogóle nie daje znaków o tym że będzie rosnąć w najbliższym czasie bo o tym mowa
  • Odpowiedz
@Cipihero czy jest w recesji to się okaże w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Poza tym to nie jest ruch 10% w dół i później znowu to samo. Jesteśmy w tym kanale 30-35k już bardzo długo i te wahania góra dół to właśnie stabilizacja o której mówili wyzej
  • Odpowiedz
@Cipihero: już nie pamiętam jak ten wskaźnik się nazywa, ale jest taki który daje sygnał kiedy cena btc jest stabilna przez dłuższy czas, w wiekszosci przypadków ten sygnał to dobry moment na zakupy. NO I - zapalił się jakoś przedwczoraj.
  • Odpowiedz
@elementarz1: niestety dałem się zaskoczyć w maju i dzielnie holduje cały ten czas. Stratny nie jestem, ale to co udało mi się fajnie wypracować przed spadkami niestety musiałem chwilowo pożegnać xd
  • Odpowiedz