Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 31
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Piątek, 23 lipca 2021. Imieniny: Stwosza, Bogny, Brygidy. Słońce wstało dziś o 04:43. Będzie oświecało nas 16 godzin i 19 minut, w zenicie znajdzie się o 12:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 21:02. Ciemna noc zapadnie o 23:04, ale gwiazd można wypatrywać od 21:50.
  • 32
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Szybkie przywitanie z pracbazy i lecę dalej. Jakieś polecanko, co obejrzeć na wieczór?

@slabehaslo: loool, za co niby ten ban xD jeszcze trochę to nikogo tu już nie będzie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@buczubuczu trzymaj się (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Hej Ptysie!
Ale ze mnie lebiega. Spacerowałam sobie po parku z Dziąślakiem na rękach, wdepłam w jakiś dołek i wywinęłam takiego fikołasa, ze rozwaliłam kolano do krwi. Dwa metry dalej jakiś typ siedzi z cumplami popijając alko o 11 i skomentował: 'pijana pewnie' XD

Dziąśli oczywiscie cała, obudziła się na chwilę zbadać sytuację, ale zaraz z powrotem smacznie poszła w spanko.

Nastawiam właśnie trzecie pranie dzisiaj ( ͡° ʖ̯ ͡
Dzie.. dobry wieczór :) Wróciłam z wakajków, zmęczona jak to po urlopie i podróży. Zasięgu mało ale to fajnie bo przynajmniej nie kusiło zaglądać w tel. Szkoda, że zasięg miałam akurat w momencie jak pisała do mnie szefowa w sprawie dyżurów xD No od poniedziałku znowu młyn pracbazowy, co mam powiedzieć.

@shitty_support: wracając z urlopu jechałam A-czymś-tam koło Wrocka i się zastanawiałam co robisz. A Ty się wywalałaś bezczelnie i zdzierałaś