Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki, z tej strony sklep meblowy Bonni.pl - domyślam się, że ta nazwa Wam nic nie mówi, ale to się zmieni, ponieważ robimy właśnie chyba pierwsze inauguracyjne #rozdajo mebli w historii wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ok, ale co do wygrania? Dowolny mebel z naszego sklepu Bonni.pl do 800 zł oczywiście z dostawą w uczciwej cenie czyli #zadarmo

Zasady wszystkim dobrze znane i lubiane, wystarczy zaplusować i zapomnieć ( ͡ ͜ʖ ͡)

Oczywiście dla chętnych chcących wygrać bardziej, zachęcamy do wejścia na nasz sklep następnie wybraniu produktu, który się podoba najbardziej i wklejeniu linka w komentarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

-----------------DODATKOWE SUPER WAŻNE INFORMACJE I PROMOCJE-----------------

Udział biorą wszyscy z zielonkami włącznie (bo mamy zielone logo XD)
Plusować można do niedzieli, do wtorku ogłoszenie zwycięzcy.
ZA KREATYWNE OPISOWE KOMENTARZE Z LINKIEM ZWIĘKSZAMY SZANSE WYGRANIA
Jeśli nagroda przekroczy budżet 800 zł można dopłacić tylko różnice.

Dla każdego kto zapiszę się na newsletter #rabat -5% na wszystkie produkty - kod przychodzi mailem na zapisany adres do newslettera.

Wszystkie meble są Polskiej produkcji.

Marzysz o stole i krzesłach w stylu loft? A może szukasz taniego tapczanu dla teściowej? To wszystko znajdziesz u nas w Bonni meble, linki poniżej:

Przydatne linki:
Sklep Meblowy Bonni
Wygodne Kanapy
Eleganckie Sofy
Stoły i krzesła do kuchni i jadalni LOFT
Regały, komody, meblościanki i inne
Facebook

#meble #wnetrza #dom #cebuladeals #bonni #mieszkanie
BonniPL - Witajcie Mirki i Mirabelki, z tej strony sklep meblowy Bonni.pl - domyślam ...

źródło: comment_1627035154ibFQv159uhdPrlJGQF2PdJ.jpg

Pobierz
  • 365
Mam chory stół, który odziedziczyłem po sąsiadce nieboszczce jak rodzina opróżniała jej mieszkanie.

Z chęcią wymienię go na coś nowocześniejszego:

https://bonni.pl/stoly/155-736-industrialny-stol-loft-metalowe-nogi#/103-kolor-dab_artisan/109-wymiary_blatu-138x90

Parafrazując reklamę znanego polityka: "Mów Bonni TAK, bo n... TAK" ( ͡º ͜ʖ͡º)
TytanowyLucjan - Mam chory stół, który odziedziczyłem po sąsiadce nieboszczce jak rod...

źródło: comment_16270378353G7HTWJ5lraV1yKNfTwuku.jpg

Pobierz