Wpis z mikrobloga

@OddajButa123: kurna, jak jesteś paskudny jak noc to wiadomo, będzie słabo z braniem. Ale sak jestem 7/10 czyli w sumie bez żadnych szczególnych defektów ale twarz typu "jak ten koleś wyglądał?" i ja tam nie narzekam. Więcej, po krótkich rozmowach zdarzało się, że kobiety mocno nalegałyżeby om dalej towarzystwa dotrzymywał.

Poza tym rozumiem, że wchodzisz w dorosłość i takie banały jak ładni mają łatwiej są dosyć odkrywcze ale nie jest tak
Ale sak jestem 7/10 czyli w sumie bez żadnych szczególnych defektów ale twarz typu "jak ten koleś wyglądał?"


@DiscoKhan: Ja #!$%@?ę, kolejny. 7/10 to ktoś bardzo przystojny, bo 8/10 to już poziom modeli. "jak ten koleś wyglądał" to 5/10. Pewno jesteś kolejnym co po obejrzeniu filmu mówi "ale średniawa, nic ciekawego 7/10"
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kwas-Siarkowodorowy: cała teoria #blackpill opiera się moim zdaniem na błędnym postrzeganiu świata. Ważne to postawić sobie cele w życiu i dążyć do ich osiągnięcia. Nie wybierać zbyt dużych wyzwań, a powoli się rozwijać i doświadczać nowych nauk z każdego czynu. Przegrywem jest ten który wierzy w tezę i się z nią zgadza zamiast sprawdzić jak działa. Prawdą jest to że jeżeli skupisz się na ruchaniu to ogarniesz ten temat. Każdy człowiek
@Asd15: w mojej skali model to 9/10 czy nawet 10/10 także weź sobie ma to poprawkę.

5/10 to ktoś bez defektów ale już raczej kartoflana morda + lekka otyłość + słaba sylwetka.

Poniżej to już ktoś na kogo jest przykro spojrzeć. 1/10 to bezzębna 80letnia menelica mająca trąd xD

Jakąś pieruńską wyśrubowaną skalę masz, laska jak ma lekko obwisłe cycki i średniej klasy dupę przy wysportowanej sylwetce i całkiem przyjemnej twarzy