Wpis z mikrobloga

To Polaków nie stać na nowe auta?!


@Komornickus: Stać na co raz to nowsze. Wy żyjecie w jakiejś innej Polsce czy mi się wydaje?
Nowe samochody, pełne wózki sklepowe, nowe domy/mieszkania... Nidy nie było tak dobrych czasów jakie są teraz.
Masz inne zdanie, to powiedz kiedy statystycznemu kowalskiemu żyło się lepiej jak nie teraz?
i cyk wpadło 30 groszy


@szarley: I cyk, mam do czynienia z osobą nie pracującą, złodziejem, degeneratem, bo pomijając złe rządy pisu, normalnym ludziom, żyje się po prostu lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PoIand: Pełne wózki? Wiesz ile kosztuje pełny wózek sklepowy. To już Ci piszę ile kosztuje - ok 1000 - 1500 PLN, chyba że samą mąkę, cukier i wodę mineralną kupujesz, to może wyjść taniej.
To już Ci piszę ile kosztuje - ok 1000 - 1500 PLN, chyba że samą mąkę, cukier i wodę mineralną kupujesz, to może wyjść taniej.


@spunky:
To dziwne, bo zawsze płacę 200-300zł a nie kupuje samej mąki i mineralnej. Normalna jedna "dniówka", a spożywki mam na tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PoIand: nie wiem, nie liczę wydatków na żywność itp. Nawet nie wiem ile na to wydaję. Zasadniczo to w ogóle nie licze swoich wydatków. Wydaję ile muszę, a resztę odkładam ¯\_(ツ)_/¯

Edit: za to wiem, że 2 lata temu gdy za zakupy płaciłem powyżej 200 PLN to byłem zdziwiony. Dziś 300 PLN to normalka.