Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
Dziś wybrałem się składakiem w konkretną trase a dokładnie do Krakowa z Katowic.

Trasa ok 115 km przez Kato - Mysłowice - Imielin - Chełm i Chełmek - później Wiślany Szlak Rowerowy - Łaczany - Czernichów - Skawina - Kraków. Oczywiście dwa razy szlak zgubiłem i potem wróciłem na niego sam nie wiem jak. Plus w Skawinie problem z trasą na wale zmusiła mnie to wjazdu przez miasto. Zajęło mi to 9h treningu ( ok 8h samej jazdy) czyli szału nie ma.

Plus jest taki że trasa stosunkowo płaska. Po drodze Stary most kolejowy, elektrownia wodna + skałki.

#rower #krakow #wycieczkarowerowa #100km
sylwke3100 - Dziś wybrałem się składakiem w konkretną trase a dokładnie do Krakowa z ...

źródło: comment_1627067250TpYXfKXfcnmEkEGAm5cNvE.jpg

Pobierz
  • 22
@sylwke3100 trasa stosunkowo płaska i 3000+ elevation?


@jarnunvosk: Generalnie mój zegarek bierze dane wysokości z GPS a te dane są niestety często z dupy wzięte (bo nie ma barometru) i potrafi spore różnice pokazać w terenie totalnie płaskim.

@sylwke3100 Jak stałeś wczoraj przed 18 przy zjeździe z autostrady to Cię mijałem samochodem XD Patrzylem że fajny taki rower


@nors: Tam zaraz przy wylocie na Skawinę? Mogło by być bo jechałem
bcisłych getrach dbający o każdy gram sprzętu na który wydał równowartość niezłego auta


@goferek: Ja z moim sadłem nawet nie próbuje mega obcisłych ubierać bo wycieczki nie wytrzymają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tu taki wynik składakiem z decathlonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@goferek: Chciało by się lepszego ale ani ten rower ani kondycha - tym bardziej że trasa jest stosunkowo płaska.