Wpis z mikrobloga

mam w planach kupowac ninje 250 ale na jedynym jakim motorku wczesniej jechalem to 125, powiedzcie mi, czy jadac na takiej 3 zalozmy nie wiem, 40-50km i przez przypadek #!$%@? 2, nie wiem noga sie zeslizgnie czy zamiast 3, czy jest mozliwosc ze motor po prostu sie zatrzyma z calej #!$%@? tak jak jest w samochodzie czy motor ma jakies zabezpieczenie przez takimi debilami i po prostu nie wbije 2, albo jeszcze inna opcja, czy nie podniesie go na kolo po dodaniu lekkiego gazu

wiem ze pytania z dupy ale no wole sie spytać niz na swojej skorze sie przekonac xD #motoryzacja #motocykle
  • 15
@galaxybear ta poczujesz że się #!$%@?łeś, musisz wtedy mu dać #!$%@? miodu i idziesz jak strzała. A tak serio to nie jeździłem nigdy 250, od razu bawiłem się ciut większymi pojemnościami. Ale prędkości które podałeś, 40-50km 3 bieg.... Dziwne, i niby wrzucasz drugi to chyba dużej różnicy nie będzie, jedyne co to poczujesz że jest moc :D przynajmniej tak mi się wydaje, nie zredukowałem nigdy przypadkiem biegu a 4-5-6 używałem tylko na
@galaxybear naucz się redukować robić tzw. "przegazowke" czy jak to się mówiło :) to zapobiega uslizgu koła ale też jest to świadome działanie, takze raczej mija się z tym o czym piszesz.