Wpis z mikrobloga

Akualna sytuacja z Tonym pokazuję #!$%@? zachowanie zawodników lekkiej i nie pije tu tylko do Gamrota.Chłop został generalnie zniszczony przez ten sport,mega schudł, stracił cały refleks,szybkość, siłe jego kariera powinna już zakończyć sie 2 walki temu.Mega szanuje Tonyego to mój ulubiony zawodnik ale to moment w którym powinien powiedzieć pass...

Jeszcze 2 lata temu gdy Tony był w swoim prime to miał problem by z kimś zawalczyć.Ludzie odrzucali z nim walki i generalnie nie chcieli z nim wychodzić. Dziś mamy starego schorowanego zniszczonego Tonyego i? Każdy chcę nagle z nim walki.Przykre jest to że tyle osób nie chciało z nim walczyć parę lat temu
#ufc #ksw
źródło: comment_1627072209b79Q42500QiDEBvHLmMMdl.jpg
  • 5
@Dziarskiluj: Oczywiście że nie dojdzie bo dzisiaj Khabib zjadłby Tonego dupą...
Jeszcze 3 walki wcześniej uważałbym że Tony jako jedyny ma szansę, był dla mnie TOP 2 w lekkiej.Dzisiaj.. Gaethje zabrał mu 10 lat życia, zniszczył chłopa psychicznie a "zawodnicy " którzy określają się mianem "sportowców na siłe chcą to wykorzystać i domagają się walki z Tonym bo jest jeszcze wysoko w rankingu. Uważam że 3/4 zawodników z rankingu roi teraz