Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie. Co robiliście/jak dowiedzieliście się o przełomowych dla Świata/Polski wydarzeniach, które miały miejsce za waszego życia? Przykładowo:
-Zamach na WTC 11.09.2001
-Śmierć JP2 02.04.2005
-Katastrofa Smoleńska 10.04.2010
I inne (jeżeli jest tu ktoś na tyle "dojrzały" to może opowiedzieć także o stanie wojennym z 1981 ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
#historia #ciekawostkihistoryczne #gownowpis #swiat
bezi232 - Szybkie pytanie. Co robiliście/jak dowiedzieliście się o przełomowych dla Ś...

źródło: comment_1627113734tqpuskrrAXbhQRfJdzJxgS.jpg

Pobierz
  • 35
@bezi232:
WTC - akurat wróciłem z lekcji w LO i prawilnie jadłem obiad przy TV
2137 - siedziałem u dupeczki
Smoleńsk - pamiętam jak dziś, około 8.30 rano mega skacowany poszedłem rano po bułki i w delikatesach Pani miała przy ladzie sok z suszonych śliwek, wypiłem całą butelkę i na własnej dupie przekonałem się jakie ten sok ma właściwości, od mniej więcej 9 rano do 14 biegałem między TV a kiblem
@bezi232:
WTC - wcześniej najadłem się łysiczek, przyszedłem z ziomkiem na chatę przebrać się czy tam coś zabrać, akurat miałem remont na chacie i pan Zdzisiu ktory akurat cos tam rzeźbił mówi że jest wojna i mnie do wojska wezmą, pokazuje na telewizor, a tam wiadomo samoloty w wieżowce - popatrzyliśmy się z ziomkiem po sobie i mówimy "#!$%@? do lasu robić partyzantkę". Tyle zapamiętałem z tego dnia.
JP2 - byłem
@bezi232:
9/11 Miałem 5 lat, widziałem nagrania w telexpressie, nic oczywiście nie rozumiałem.
Jp2 Rodzice poszli do koleżanki, oglądałem z bratem bajki na jetixie, pamiętam że przerwali transmisje i pokazali plansze, że papież zmarł.
10.04 Jedliśmy z rodziną śniadanie, gdy ogłosili w trójce, że samolot się rozbił. Jak już było wiadomo, że jest po wszystkim, normalnie jak wtedy co sobotę, grałem z kolegą w call of duty (mw2). Po południu wyszedłem
@bezi232: 11 WRZEŚNIA - grałem w cs-a
PaPaj - grałem w taką fajną kosmiczną gierkę, nagle stary wchodzi do pokoju i mówi, ze papież nie żyje - i (ʘʘ) żebym w koncie uklęknął i różaniec za niego odmówił - grałem dalej... w czary nie wierzę.

smoleńsk - kobieta polerowała mi berło, gdy nagle zadzwonił telefon komórkowy od babci bym TV włączył, bo katastrofa w kraju.
-Zamach na WTC 11.09.2001

wróciłem z gimby i stary oglądał relację na żywo w TVN XD

-Śmierć JP2 02.04.2005

byłem na sankach XD

-Katastrofa Smoleńska 10.04.2010

w szkole na studiach przy kompie XD

@bezi232:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bezi232: WTC - rozmawiałam z ziomkiem z neta i on mi powiedział co się dzieje. Potem siadłam przed tv z mamą i nie mogłam uwierzyć, że to się dzieje i że nikt tych samolotów nie zestrzelił (wiadomo, jako nastolatka myślałam że to jest proste i oczywiste ;)
Śmierc JP 2 - miałam powikłania po źle leczonej anginie, dostałam gorączki reumatycznej i uszkodziło mi zastawkę mitralną. Miałam też takie guzy na plecach