Wpis z mikrobloga

@M83_: Napisałeś że nie ruszasz, żadnej gryz otwartym światem to wywnioskowałem, że tu go nie ma a Ty piszesz pewnie o innych grach xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tuff: Nie po prostu inne gry tego nie oferują. Tak samo po wiedźminie każde dialogi są nudne w grach. Kumasz.
@M83_: czekałem z tym tytułem na #ps5 które mam od 2 tygodni więc trzeba GoT ogarnąć teraz :) Jednak te 60fps to jest kolosalna różnica. Na PS5 ograłem w końcu Star Wars Jedi Fallen Order bo na Pro nie byłem w stanie w to grać bo były zacięcia i spadki fpsow. Na szczęście zaraz po zakupie PS5 ukazało się uaktualnienie do PS5 i 60fps/ 4K dynamiczne. A gra świetna - dla
@rowerek404: No tylko że tu każdy schemat jest dopracowany do perfekcji, ilość elementów jest dobrze dobrana, znaczników tez a nie tak jak w Assasinie gdzie wszystkiego jest #!$%@? ile tylko się da, bez ładu i składu i mechanicznie tez marnie
@enzojabol: imo gra jest spoko, ale po pewnym czasie trochę powtarzalna (AC też takie są). Nazywanie aspektów perfekcyjnymi jest również dosyć odważne, bo sugeruje, że nie było możliwości ich poprawy, a ta niemal zawsze istnieje.
@rowerek404: Ok, niech będzie. Nie perfekcyjne ale bliskie doskonałości. Tu każda mechanika poboczna po pierwsze ma jakieś logiczne uzasadnienie fabularno-mechaniczne. Nie jest po prostu mozolnym zbieractwem. Poza tym ilość tych elementów na mapie w moim odczuciu jest swietnie zrównoważona. Nie ma tego wszystkiego zbyt wiele (pod warunkiem ze w miarę systematycznie się wszystko robi, jak ktoś zostawi sobie całość na koniec to może być tego dużo). Ja np. autentycznie cieszyłem się