Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sandrinia: Typowa kociara. Ciśnie po dzieciach a sama utrzymuje niewdzięczne stworzenie które ma na nią totalnie #!$%@? i jeszcze się z tego cieszy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@furcio: Tak, kot nie śmierdzi. Jak go wykastrujesz to może tak ale inaczej te jego szczyny nieźle walą.
Kot też potrafi się załatwić do buta czy obsikać elementy w mieszkaniu.
Jeszcze pamiętaj by sprzątać po nim ten żwirek i wymieniaj meble jak ci je podrapie.
Lubisz też być dominowany przez swojego zwierzaka co dosłownie ci na głowę wchodzi?
@m0rgi Zgadzam się że niewykastrowany śmierdzi i to mocno. Jak brałem swojego na ręce zanim na zabieg pojechał, to aż ręka śmierdziała. Mój się nigdy nie załatwił poza kuwetę, nawet się go zmusić nie dało, jak potrzebowałem pobrać mocz do badania, to by #!$%@? trzymał aż do puszczenia zwieracza xD
Jak kot się załatwia poza kuwetę to albo jest chory albo jest problem z kuwetą (brudna/zły żwirek/w złym miejscu). Mebli nie drapie,
@iAmTS: no bo trzeba mieć dobry interfejs do kotów, jak kot miałczy jako #!$%@? to się mu nie daje żarcia, tylko się go głaszcze i udaje że nie wiesz o co chodzi. Dopiero jak przestanie drzeć ryja i widać że podoba mu się drapanko to można go nakarmić. No ale co oczekiwać po naszym narodzie, skoro nie potrafiliśmy wychować dzieci to i kota nie oszukamy xD
@m0rgi: jak chcesz ze mną dyskutować o dzieciach to zapraszam na tag #childfree ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale skoro musiałeś go podjąć pod śmiesznym obrazkiem, to już tłumaczę: nawet jedno dziecko generuje 1000 razy więcej hałasu i nieporządku, jak na mój gust również brzydkiego zapachu, niż jakiekolwiek zwierzę domowe. O ile to ostatnie jest kwestią subiektywną, o tyle z dwoma pierwszymi zgodzi się ze mną niejeden rodzic,