Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1347
Dziś na nowotwory umarło 300 osób, jutro umrze kolejne 300 i tak cały rok już od paru ładnych parunastu lat.

Czemu #!$%@? w telewizji cisza i nie ma reklam

"Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz używki w stylu alkohol papierosy, badaj się regularnie!". Tylko te #!$%@? szczepienia, zaszczep się, zesraj się.

#zalesie #takaprawda #opinia #niepopularnaopinia #szczepienia #szczepionki #koronawirus #covid19
  • 157
Czemu #!$%@? w telewizji cisza i nie ma reklam

"Polaku, uprawiaj sport, ogranicz lub wyklucz używki w stylu alkohol papierosy, badaj się regularnie!".


@xdrcftvgy: Wczoraj się urodziłeś, że nigdy żadnej kampanii promocji profilaktyki nie widziałeś? Albo reklam zachęcających do rzucenia palenia? O ustawie mającej przeciwdziałąć narkomanii i alkoholizmowi też nie słyszał?
@xdrcftvgy: No i co ma jedno do drugiego? Jak cię boli fakt, że chorzy na covid zajmują szpitale, to jest jedno rozwiązanie - szczepienia. A akcje są nasilone, bo sprawa jest pilna. Ja się przecież nie o swoje zdrowie boje, bo się zaszczepiłem, ani o twoje, skoro sam o nie nie dbasz. Ale wkurza mnie myśl, że pzrez to, że raz jeden chociaż w historii Polacy nie mogą być w czymś
skoro się nie zaszczepiłem to mi lockdown niepotrzebny (covida przeszedłem i jak trzeba drugi raz przejdę) pytanie czego wy się boicie zaszczepieni że niby my niezaszczepieni mamy być dla was zagrożeniem? Co to za szczepionka?


@xdrcftvgy: A ty żyjesz w jakimś innym kraju, przepraszam? Jak będzie znowu paraliż służby zdrowia, to lockdowny wprowadzą, czy tego chcesz, czy nie. Chyba, że popierasz lockdowny jedynie dla niezaszczepionych, to wtedy możemy podyskutować.
ten paraliż jest co roku czy był covid czy nie, popytaj lekarzy.


@xdrcftvgy: [potrzebne źródło]

Ty przespałeś ostatnią jesień, gdy mieliśmy najwięcej zgonów od II wś? Czy mieliśmy kiedyś problem z brakującymi respiratorami?

a i po drugie lockdowny #!$%@? dają bo i tak ludzie chorowali i będą chorować,


Tyle, że masz dowody na to, że działają xD

Serio, ty w ogóle kiedyś próbowałeś weryfikować swoje poglądy? Walisz samymi bzdurami, które już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@TenTypZez: po prostu #!$%@? mnie nachalna propaganda szczepień "powrót do normalnsoci" przecież dziś nikt nie mówi "zaszczep się by móc przejść covid lżej lub wcale" tylko te powroty do normalności, drzwi do normalności. A prawda jest taka że państwo dociska śrubę, ile będzie tych fal? Aż zachoruje 70 mln Polaków w statystykach?