•  

Startuje sezon ACCelerated British GT Series

Drodzy ligowicze. Mamy przyjemność ogłosić start brytyjskiego sezonu w Assetto Corsie Competizione.
    Z wielką radością przedstawiamy wam kalendarz letnio-jesienny sezonu ACCelerated British GT Series na symulatorze Assetto Corsa Competizione.

W nadchodzących wyścigach staraliśmy się odzwierciedlić jak najlepiej warunki rzeczywistego sezonu British GT, wprowadzone zostały między innymi:

- wymagany minimalny czas w PIT,
    - autentyczny harmonogram,
    - pogoda prognozowana na kanale #prognoza_pogody,
    i wiele innych...

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych spróbowania swoich sił w rywalizacji z innymi kierowcami, by przeżyć pełne emocji chwile na torze. Na naszej stronie https://acleague.com.pl/ pojawiła się możliwość zapisania do sezonu oraz ruszyły prekwalifikacje do R0 -> Donington Park!

#acleague #assettocorsa #simracing #wyscigi #gry #pcmasterrace #assettocorsacompetizione

źródło: ACC_UK_GT_kalendarz_v2.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
      Kurwa lvl prawie 40 czuje się zażenowany jak nigdy dokąd.

Nie wiem kurwa ale zaczyna mnie to przerastać.
      Właśnie wyjebalem z mieszkania bo nie mogłem kurwa usiedzieć.

Dużo by pisać o pocztaku więc skróce

Poznałem laske lvl 37 ja 39
      Ona dziecko lat 16

Zjebało się światło w pokoju młodej ( mrygalo )
      Więc wyjebalem żarówkę dalej
      Wymiana włącznika dalej
      Wymiana lamp, patrzę że kable od sufitu są tak stare że izolacja od drutu sama się oddziela

Więc mówię kurwa że naprawa tego będzie parę koła trzeba kuc ściany a mieszkanie wynajmowane więc nie ma sensu
      Daje rozwiązanie gówniarze że zrobię jej włącznik przy biurku a pociągnie jakoś przedłużacz z kontaktu i zrobię jej ta lampę jak potrzebuje......

I zaczyna się akcja

Młoda do mnie że jak nie potrafię to jutro weźmie elektryka i to ogarnie

Ja wkuruowny wyszedłem zapalić

Moja do swojej córki nowi że nie powinna tak mówić i oczywiście debilna dyskusja
      Wyszedłem że szluga ( one dalej gadają )
      Wtrąciłem się i mówię swoją wersję że jak nie wie ile to jest np 3 koła za remont ........( pierwszy raz poprosiłem ja żeby nie przerywała ) bo ona chce lampkę ..... ( 2 raz ) to niech sobie sama za tego elektryka i lampkę zapłaci ...3 raz weszła mi w zdanie

Więc jak gowiare prosiłem 3 razy a ona ma wyjebane
      To ja też potrafię i ryklem na nią żeby się nie odzywała jak starszy nowi i nie przerywała

Więc płacz maskara i tragedia

matka stanęła w obronie która przed chwilą
      Nie potrafiła sobie sama poradzić bo gowiara jej przerywała

A więc też ryklem na drugą

Morał
      Jedna siedzi zaryczana w pokoju
      Druga siedzi zaryczana w kuchni

A ja wkurwiony wyszedłem z mieszkania i pije browara na tylnik siedzeniu samochodu, bo mam przycieme i mnie nie widać .....

Ja pierdole kurwa

---
      Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
      Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
      ID: #62f19ce1a4dc98cbbd41eed6
      Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
      Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
      pokaż całość

odpowiedzi (312)

Wynajmuję nową chatę i niedawno odkryłem, że chyba mam gniazdo os obok okna sypialni, bo każdej nocy wlatuje mi pierdyliard tych skurwęsynów. I generalnie zdaję sobie sprawę, że osy wbrew pozorom to pożyteczne owady i normalnie ich nie zabijam, ale jednak jak nad głową o 4 w nocy napierdala ci dwudziestu rozbójników to zmienia to troszeczkę perspektywę. Zmierzając do sedna, to zostałem zawodowym eksterminatorem zbłąkanych os i wiem że to pojebane, ale coś w mojej głowie każe mi zbierać ich zwłoki do słoiczka [pic rel]. Nie wiem w jakim celu ¯\_(ツ)_/¯ Zainteresowanych zawołam jak uzbiera się cały słoik.
      #zwierzaczki
      pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (71)

Alo, salut.

#heheszki

odpowiedzi (24)