Wpis z mikrobloga

Lupino oszalał ! ( ͡° ʖ̯ ͡°) To prawie 20 lat ... pamiętam jak przechodziłem grę krótko po premierze. Misja z Ragnarok i Jackiem Lupino była dla mnie prawdziwym koszmarem. Ciężki klimat, mroczna muzyka i okultystyczne teksty wykrzykiwane przez szaleńca sprawiły, że jako chłopiec z 6 klasy podstawówki puszczałem na walkmanie "wilki" i "ich troje", żeby nie słyszeć tego przerażającego połączenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz już jestem dużym chłopcem i idę po ciebie Lupino ty ch@ju !!!
#maxpayne #steam #pcmasterrace #gry
Thronstahl - Lupino oszalał ! ( ͡° ʖ̯ ͡°) To prawie 20 lat ... pamiętam jak przechodz...

źródło: comment_1627542735v6wofBINCacGARGsY4cS8E.jpg

Pobierz
  • 27
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Thronstahl: no wy ludzie w sensie ja kiedyś grałem ale to nie ma sensu dla tego sprzedałem laptopa w kupiłem słaby laptop do internetu i komputer stacjonarny na którym wygodnie się gra zero przegrzewania zero problemów tylko grać
że jako chłopiec z 6 klasy podstawówki puszczałem na walkmanie "wilki" i "ich troje", żeby nie słyszeć tego przerażającego połączenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thronstahl: O kurczę, aż mi się przypomniało jak grałem w Half Life. Głośniki podłączałem do discmana i puszczałem Music Instructor czy coś podobnego skocznego do breakdance bo Half Life ze wszystkimi dźwiękami dla 11-12 latka był deko za mocny xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chybatyxd: Jakbyś zobaczył mój setup, to byś osiwiał. Laptopa mam zrobionego na kompa stacjonarnego i drugi monitor. Mam podpiętą mysz i klawiaturę, monitor full hd na biurku i głośniki. Łapek stoi na podstawce chłodzącej i od kiedy go mam (będzie z rok) zdjąłem go z niej może dwa razy.
@Chybatyxd: Tylko, że ja mam tę przewagę, że jak gdzie wyjeżdżam, to mogę sobie moją "stacjonarkę" zabrać ze sobą bez żadnych dodatkowych akcesoriów. A PC już nie wezmę. Taki miałem zamysł.