Wpis z mikrobloga

Zmieniam mieszkanie na miesiąc - ale w nowym miejscu nie mam internetu (a raczej potrzebuje, plus czasem do pracy ;) ) Jaka jest najlepsza opcja aby załatwić sobie dostęp + upewnić ze będzie wszystko grało? #krakow

Znajomy mi zasugerował:
a) aby kupić sobie internet mobilny (znalazłem coś takiego na allegro: Kartę SIM w taryfie Orange Free z pakietem transferu 100GB. Ważność transferu to 155 dni od czasu wysyłki (+/- 2-3 dni).)
b) będąc w mieszkaniu sprawdzić czy jestem w zasięgu LTE albo lepszym, jeżeli nie to będzie kicha (puścić jakiś speed test na telefonie etc?)

Macie jakieś pomysły - Kraków wiec wydaje mi się, że powinno działać - no ale wole dopytać ;)

#internet #orange
  • 8
@Lohengrin88: Orange czy UPC maja umowy na czas nieokreslony, 10 zlotych drozej ale masz miesieczny okres wypowiedzenia, sprawdz, u innych operatorow pewnie tez sie da rade zalatwic. A cholera zmieniasz mieszkanei na miesiac a nie chcesz miesiac wypowiedzenia, to faktycznie jakis internet mobilny, tylko kup moze jakies startery wszystkich operatorow na dobe z pakietem danych i potestuj w nowym mieszkaniu czy obok budynku.