Wpis z mikrobloga

twój kanał?


@wypokowy_expert: zgadza się, a co do eneloopów - nie mam zasilacza laboratoryjnego, najpierw zrobiłem próbę ze zwykłą przetwornicą DC - DC z ogranicznikiem prądu. Ogranicznik prądu działał gdy zwierałem kable, a gdy je podłączyłem do GPU to szedł pełny prąd i jarał się rezystor pomiarowy na przetwornicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem do końca czemu tak się działo. No to dałem akumulatorki licząc że
Pro nie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale przyznam szczerze że rękawiczki są po to żeby na filmie paznokci nie oglądać bo to obrzydliwe (przynajmniej tak mi się wydaje jak innych na YT oglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°))

To akurat w maju nagrywałem i zmontowałem dopiero teraz, teraz mam już matę antystatyczną, ale znam trochę teorię ESD i wiem że póki tego sobie nie
@Gorn122: siedzi w rezerwowym kompie, jak na głównym kompie coś się renderuje to mogę sobie pograć czy coś na rezerwowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) (przełączam sobie komputery przez KVM) przy okazji jest to chyba ostatnia karta kompatybilna z XP, nie testowałem tego jeszcze ale do paru rzeczy na przyszłość może się przydać.