Wpis z mikrobloga

Właśnie sobie odpaliłem powtórkę sesji wieczornej w lekkiej, żeby zobaczyć co tak naprawdę #!$%@? Amerykanie w sztafecie mieszanej. I ogólnie polecam, COŚ NIESAMOWITEGO, typiara biegnąca na drugiej zmianie gdzieś się zapodziała, nie było jej w ogóle w strefie zmian, stała sobie kilka metrów dalej XDDD W komentarzu drugie zdjęcie.
#tokio2020
Pobierz
źródło: comment_1627655886p5RWVnmBPKB2DiCBHscSCi.jpg
  • 24
@Karaboga: Wiadomo, ja się cieszę, ale byłem ciekawy jak bardzo #!$%@?, bo w oficjalnym raporcie jako powód jest "starting outside the takeover zon" i chciałem zobaczyć jak to wyglądało, czy w razie czego nadawało się to do jakiegoś protestu i odwołania, żeby czasem nie pojawili się nagle jutro w finale, ale to co zobaczyłem nie tylko mnie uspokoiło, ale i mocno rozbawiło XD
@JanKrzywosad: Ostatecznie Amerykanie wezmą jednak udział w biegu finałowym. Uznano że za błąd są odpowiedzialni... sędziowie. To właśnie z ich winy Irby miała stać w złym miejscu. O cofnięciu dyskwalifikacji poinformowała na Twitterze amerykańska federacja lekkoatletyczna. Nie da się ukryć, że jest to kuriozalna sytuacja – choć Amerykanie przyznali, że był to ich błąd, ostatecznie przypisano go sędziom i przywrócono ich do zawodów.