Wpis z mikrobloga

Zaraz mnie uj strzeli.
Brał ktoś z was sprzęt na raty 0% w #mediaexpert z banku #millenium?
Do mojego zamówienia została naliczona „obsługa ratalna”, która okazała się później na fakturze „pakietem ochrony zdrowia”. Na moja uwagę, ze tego nie zamawiałem tłumaczono mi, że to właśnie ta opłata za obsługę ratalną. Podobno to milenium przedstawiło taka ofertę ratalna, że trzeba wykupić ten pakiet zdrowotny by mieć raty 0%.
Podejrzewam, że osoba mnie obsługująca samodzielnie dodała ten pakiet do mojego zamówienia by dostać premie.
Czy jest tu ktoś pracujący w Media Expert lub Millenium by potwierdzić lub zanegować moje przypuszczenia?

Tagi dla zasięgu
#afera #banki #raty #oszustwo #mediaexpert #millenium #
  • 11
@Hector To nie nowość, że tak robią :( w razie czego zanim się podpisze to można dzwonić przy pracowniku na infolinię, albo sam się obsra albo na infolinii powiedzą co i jak i wtedy też nic nie ugra
@Hector: W Media Expert lub Millenium nie pracuję, ale swego czasu udzielałem kredytów klientom i wszystkie tego typu dodatkowe "pakiety" nie są obowiązkowe. Jeżeli pracownik sklepu nie poinformował Cię o tym to niestety, ale jest to typowe zachowanie, tylko po to aby nabić sobie premię za opchnięcie dodatkowej usługi. Odstąp od umowy i tyle - tak jak napisałeś, zawsze masz 14 dni na to.

Jakiś czas temu byłem z kumplem w
Sprawa rozwiązana pozytywnie z małymi problemami po drodze.

Przychodząc do sklepu po rozmowie ze sprzedawcą zostałem skierowany do kierownika zmiany. Przestawiłem mu swój problem mówiąc otwarcie, że zostałem oszukany przez ich pracownika.
Dopytywał się, czy pracownica przestawiła mi propozycję rat z dodanym pakietem medycznym oraz bez. Na moją informację, że nie została przedstawiona mi oferta bez pakietu poprosił pracownika by zrobić korektę.

Rozmowa mniej więcej wyglądała tak:
Ja: Chciałbym dokonać zwrotu produktu