Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
513 567 + 50 + 127 + 10 + 10 + 10 + 9 + 12 + 10 = 513 805

Podsumowanie ostatniego tygodnia, czyli nadmiarowe pracodomy oraz weekendowe kilometry z Pan @MordimerMadderdin, którego udało mi się namówić na przyjazd. ()

Mordimer przybył w piątek na krótko przed zachodem słońca, więc jak i poprzednio, dupa została ruszona w kierunku morza. Na tejże trasie (dookoła jeziora) wyzbyłam się resztek energii niezbędnych do dopedałowania do końca tygodnia, a podczas postoju na plaży prawdopodobnie złapałam jakiś nowy wariant covida, z którym się zmagam i roznoszę po świecie do dziś. A Mordimer chyba w końcu nauczył się parkować szosę na piachu. :)

Następnego dnia bez pośpiechu wyruszyliśmy w eksperymentalną trasę podpatrzoną na Stravie. Chęci nie brakowało, sił niestety już tak (oczywiście tylko mnie). W Karlinie skończyło się radosne kręcenie po DW (najwięcej radości sprawił Mordimerowi pewien okazały zimniok w Biesiekierzu), a zaczęła osobliwa leśna dróżka, co jej nigdy wcześnih nie widziałam nigdy, którą dojechaliśmy do Gościna. Im bliżej Kołobrzegu, tym gorzej, a najgłupszym pomysłem (moim rzecz jasna) było wytyczenie trasy w kierunku molo, skąd zarządziliśmy szybki odwrót slalomem między turystami. XD Kilkadziesiąt kilometrów/turystów/ujebów dalej zatrzymaliśmy się na plaży na jeszcze jeden kiczowato piękny zachód słońca nad morzem. :)

Kilometrów uzbierało się nieco mniej niż ostatnio ze względu na moje z(a)#!$%@? obowiązkami służbowymi (no i powiedzmy, że rodzinnymi także), ale weekend był równie udany co poprzedni i znowu jakoś dziwnie szybko się skończył. ;) Wpadło #100km, jak i kilkadziesiąt nowych #kwadraty, a nawet kilka gmin. :)

Tiles: 856
Cluster: 150
Square: 9 x 9

#rowerowyrownik #wykoptribanclub

Skrypt | Statystyki
ZgnilaZielonka - 513 567 + 50 + 127 + 10 + 10 + 10 + 9 + 12 + 10 = 513 805

Podsumowa...

źródło: comment_1627737454IvaWrYTCE1cRiKmr8oaiuw.jpg

Pobierz
  • 7