Wpis z mikrobloga

Jestem przerażony reakcją niektórych osobników podobno homo sapiens na wypadek z udziałem tej dziewiętnastolatki.
#!$%@?ąc od tego czy to patola czy nie, to umyślne rozjechanie kogokolwiek jest masakryczne a pozytywne reakcje jeszcze gorsze, bo są pisane na chłodno. A jeszcze podobno ta dziewczyna próbowała uspokajać całą sytuację. Masakra.
No ale ok, załóżmy, że w tej sytuacji ktoś Wam bliski (normalny człowiek, nie patola) jest atakowany, zostaje zepchnięty i znajduje się na miejscu tej dziewczyny: też byście wręczali medale kierowcy?
Banda idiotów.

#katowice #wypadek
  • 126
@krucafiks:
1. nikt jej nie zepchnął
2. Pchanie się gdzie nie trzeba jest głupie, w dodatku na ulicę
3. Nikt nie mówi że kierowca zachował się dobrze
4. Jakby tobie próbowało do samochodu wbić kilku #!$%@? nabuzowanych patusów też byś ruszył bo by Cie zatłukli
5. Pobawię się w ciebie: A CO BYŚ ZROBIŁ JAK PATUS PRÓBUJE WEJŚĆ DO TWOJEGO AUTA A OBOK SIEDZI TWOJE DZIECKO? RUSZYŁBYŚ CZY DAŁBYŚ ZATŁUC DZIECIAKA?
@krucafiks: niestety to co się ostatnio dzieje w sieci, czy na samym wykopie jest straszne. Nie wiem kim trzeba być by bronić kierowcy, to jaka w ludziach jest znieczulica to naprawdę aż jest przykre. Polacy są pierwsi do oceniania, wydawania samosądów itd. A na wykopie to są sami eksperci od wszystkiego, co nigdy z domu nie wyszli. I jakiś typ mi pisze, że jak ktoś mnie zaatakuje na ulicy i się