Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 34
514 095 + 101 = 514 196

Najtrudniejsza setka w tym roku. Podczas jazdy pod górę wiatr bardzo utrudniał zadanie. Było też wtedy szalenie zimno, ale byłem całkiem mokry z wysiłku. Ociepliło się jak wjechałem do Czecha, a po powrocie do Polski zaatakował ukrop. Dodatkowo nigdy nie miałem tylu przewyższeń na tak krótkim dystansie co dało popalić :) W sumie przewyższeń było 1143.7 m, co sprawiło, że pobiłem swój rekord prawie trzykrotnie!

Ogólnie zajęła mi ta trasa razem z dojazdami 10h, ale jestem bardzo zadowolony i dobrze, że ciężkie deszczowe chmury z rana nie odstraszyły mnie przed wprowadzeniem tego planu w życie.

Tak swoją drogą, kilka dni temu na tagu #czechy pytałem, jak tam jest z wjazdem do nich. Jak się okazało, w strefie przygranicznej multum polskich kierowców sobie jeździ jak gdyby nic i vice versa: widziałem jak przez Złoty Stok jedzie sobie czeska straż pożarna. Więc easy jak na razie

W załączniku bonus: taki śmieszny piesek przytelepał się do mnie na granicy polsko - czeskiej, gdzie robiłem przerwę na rozgrzanie się na słońcu

Dodatkowo taguję: #100 <-- bo stówka zrobiona. Łącznie w tym miesiącu przejechałem ponad 900 km, w tym 200 w ostatnich trzech dniach - co dla mnie jest rekordem życia

#rowerowyrownik #ruszmirko #kwadraty #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
Draakul - 514 095 + 101 = 514 196

Najtrudniejsza setka w tym roku. Podczas jazdy p...

źródło: comment_1627744018L614rTlWLsLDTJroRV33Pp.jpg

Pobierz
  • 2