Wpis z mikrobloga

Nie wiem co wy za filmik widzieliście ale oczekuje, że kierowca dostanie 25 lat.
1. Kierowca naraził osoby będą w pojeździe na niebezpieczeństwo. Powinien zatrzymać się w oddali i zgłosić bójkę do dyspozytorni.
2. Kierowca zamiast tego wjeżdża w bijąca się grupę osób, jedna osoba zostaje potrącona. Jego działania eskalują sytuację.
3. Uczestnicy bójki próbuje dostać się do autobusu z uwagi na potrącenie
4. Stojąca obok para - KTÓRA NIE BIERZE UDZIAŁU W BÓJCE wbiega rozgonić tłum! (mężczyzna i kobieta (denatka))
5. Kierowca wciska gaz mając przed sobą 2 osoby.
6. Ucieka z miejsca zdarzenia.
#katowice
  • 37
@SebaD86: Na początku myślałem tak samo, bo akurat jestem z Katowic i zdarzało mi się dawniej jeździć czasem z Mickiewicza. Wiem, że czasem tam tak było, że autobus stał na pierwszym pasie i nagle z drugiego pasa z bardzo dużą prędkością wyłaniał się drugi autobus i podjeżdzał dość szybko tuż przed niego na pierwszy pas. Ale potem zobaczyłem ten filmik jeszcze raz i oni biją się na drugim pasie a nie
@SebaD86: biją się na jego pasie, nie zasłania ich ten autobus co tam stoi. Autobus stojący ma kila metrów długości więc kierowca już jest na wprost bijących się. Z premedytacją wjechał w nich a potem obsrał majty jak próbowali wejść do busa i #!$%@?ł zabijając człowieka.
@Deba: 25 to się dostaje za zabójstwo z premedytacją, a tu koleś nawet nie znał ofiary. Zarzuty mogą mu stawiać, ale proces będzie dopiero za rok i jak szum medialny ucichnie to zmienią kwalifikacje czynu.

W autobusie na bank był monitoring więc zobaczą gdzie patrzył kierowca w momencie ruszania i co się działo wokół. Szkoda ze pewnie nie upublicznią tych nagrań.

Jeżeli koleś był niekarany to dlaczego skazywać praworządnego obywatela na
@j3sion:

Jeżeli koleś był niekarany to dlaczego skazywać praworządnego obywatela na karę więzienia? Bardziej się przysłuży społeczeństwu nadal jeżdżąc busem.

xD CO? Tak się przysłużył społeczeństwu, że zabił człowieka. Dwójka małych dzieci będzie się teraz wychowywać bez matki. Uciekł z miejsca zdarzenia. Wzór praworządności ten kierowca.

W autobusie na bank był monitoring więc zobaczą gdzie patrzył kierowca w momencie ruszania i co się działo wokół. Szkoda ze pewnie nie upublicznią tych