Wpis z mikrobloga

Wybieram się w #bieszczady Nocowanie w ustrzykach dolnych. Będę niestety tylko tydzień. Jaki szlak byście polecili, na caly dzień , ale taki w miare lajtowy i malowniczy niż jakieś wielkie wspinanie. Plus co ewentualnie jesczcze tam polecacie? Można gdzieś dojechać samochodem jak potrzeba

#gory #podroze #wakacje
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gizmo_Clan: no dlatego cel główny to Bukowe Berdo a jak starczy sił to Tarnica. Ogólnie to też nie jest tak, że nie chodzę bo tak raz w roku gdzieś tam w górach jestem, bardziej o rodzinkę się martwię
@Axtezim: Mireczku, Ustrzyki Dolne to nie Bieszczady ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na te najbardziej znane, najpopularniejsze szlaki masz jakieś 50 km w jedną stronę.
@JPRW: tak wyszło, ja nie bookowałem. zresztą na góry raczej 1 dzień tylko będę mógł przeznaczyć bo dość krótki ten wyjazd więc taka podróż jednorazowa do przeżycia. Wiadomo jak na dłuzej i więcej chodzenia to pewnie byli byśmy gdzieś bliżej :)
@Axtezim: Ja właśnie w sobotę wróciłem z tygodniowego urlopu z domkiem w Ustrzykach Dolnych. Byłem z dziećmi wiek 7 i 8 lat, zaliczyliśmy wszystkie popularne szlaki. Bez problemu do zrobienia, ale fakt trzeba te 40km dojechać.
Mireczku, Ustrzyki Dolne to nie Bieszczady ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na te najbardziej znane, najpopularniejsze szlaki masz jakieś 50 km w jedną stronę.


@JPRW: ale UD to Ty szanuj :) to że jest 50 km do najpopularniejszych szlaków to nie znaczy że to nie są Bieszczady, ja od dłuższego czasu jeżdżę w okolice Jałowe bo bardzo kwaterę i gospodarzy polubiłem, a że już od kilku lat coraz
@kabzior: Pełna zgoda, że najlepsze Bieszczady są poza Parkiem, bo w Parku robi się po prostu strasznie ciasno, zwłaszcza w sezonie. Ale szanujmy też geografię i nie odbierajmy Górom Sanocko-Turczańskim prawa do istnienia, a to właśnie w nich leżą Ustrzyk Dolne ( ͡° ͜ʖ ͡°)