Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki i Mirabelki, już za tydzień premiera gry Miasto w Chmurach, dlatego mamy dla was #rozdajo z tym tytułem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Władze miasta zapraszają Cię do uczestniczenia w nowym, ekscytującym projekcie. Chcą rozwijać metropolię, budując kompleks wieżowców i podniebnych przejść w chmurach.
    Jesteś architektem, który walczy o to, by to właśnie jego projekt został zatwierdzony przez władze i zrealizowany! Stwórz najwspanialszy model miasta w chmurach i wygraj!

Wystarczy, że:
    1. Zostawicie plusa
    2. My w czwartek wybierzemy jednego zwycięzcę z plusujących, który otrzyma grę Miasto w Chmurach! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwycięzcę zawołamy w komentarzu pod tym wpisem.

#grybezpradu #gryplanszowe #gry
    pokaż całość

odpowiedzi (14)

Nie no nie dam już rady oglądać tych filmików od stop cham.

- Ktoś włącza się z parkingu równoległego do ruchu i nie widzi Cię w martwym polu? Przyspiesz! Teraz zamiast zero rozwalonych samochodów są dwa.
    - Ktoś zaczyna wjeżdżać na pas którym jedziesz 20 metrów przed Tobą? Nie hamuj! Bo po co, skoro można trąbić i rozwalić samochody w imie zasad.
    - Zaczynasz wjeżdżać na rondo, a ktoś robi dokładnie to samo na następnym wjeździe? Przyspiesz! W końcu po co zdjąć nogę z gazu, żebyście wszyscy mogli płynnie i bez zatrzymywania przejechać? Aha, poamiętaj o klaksonie i wyzywaniu od ku*ew!
    - Jedziesz miastem na "pięćdziesiątce"? Przyspiesz przynajmniej do 80km/h! Wtedy na pewno nic CIę nie zaskoczy w ruchu miejskim!

I pamiętaj - klakson, klakson i jeszcze raz: klakson.

Mam wrażenie, że wiele z tych filmików po prostu jest prowokowana przez nagrywających. Ktoś ze spokojnym usposobieniem po prostu w tych sytuacjach "odpuszcza" dla bezpieczeń”stwa swojego i innych.

#stopcham
    pokaż całość

odpowiedzi (106)

Jaki sens ma to że mój szef zarabia najwięcej podczas gdy jego rola to siedzenie na komputerze i jaranie fajek?
    Ja rozumiem że on zaczął tą firmę chociaż nie wie jak to cokolwiek zmienia przy jej obecnym stanie
    Ale jego wkład w kapitał to tak naprawdę może 5% czyli kilka początkowych rzeczy
    Na pozostały kapitał czyli to co z firmy powstało zapracowali pracownicy
    A nie ma podzielności własności
    Gdzie tu sens jakiś
    #antykapitalizm #praca #januszex
    pokaż całość

odpowiedzi (184)