Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Oczywiście że jest, tak długo jak nie łamie prawa. Kto ma decydować co jest tolerancyjne? :) Możesz gadać że prawaki to robaki - masz prawo. Inni mogą mówić że seks homoseksualny to obrzydliwość i też mają do tego prawo. Lewary muszą zrozumieć, że prawa i faktów nie obchodzą ich uczucia.
@#!$%@?: Kto decyduje jakie są normy? Ten kto decyduje ile jest płci ;)? Świat jest brutalny, nie jest tolerancyjny i zawsze ktoś ma inne zdanie. Im szybciej się tego ludzie nauczą, tym łatwiej im będzie żyć. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, a jak kogoś to boli to ma problem i tyle.
@Pshemeck:

Kto decyduje jakie są normy?

?XD O #!$%@? ci chodzi

Ten kto decyduje ile jest płci ;)?

Biologia i psychologia

Świat jest brutalny, nie jest tolerancyjny i zawsze ktoś ma inne zdanie. I

Powiedział muzułmanin rozstrzeliwując grupę chrześcijan

zawsze ktoś ma inne zdanie

Tak zwana mowa trawy "ktoś zawsze coś" więc po co cokolwiek robić. "Lewactwo", Progresywiści zawsze będą optować za zmianami w świecie i część rzeczy zostanie wprowadzona więc
@#!$%@?: Normy nie biorą się z powietrza...Kraje Arabskie najlepiej to pokazują.
O płci decyduje biologia. Nie pytam o jakieś tam tożsamości bo mało mnie to interesuje i niech sobie tam wymyślają kolejne. Macie prawa sobie wymyślać i wierzyć w setki płci i tożsamości, ja mam prawo to negować.
Napisałem wyraźnie, że chodzi o wyrażanie swojego zdania a nie o jakąkolwiek przemoc fizyczną.
Równasz nazwanie czegoś obrzydliwością to zabójstwa? Co następne? Zakaz określania
Spytaj jak tam zarobki u osób, które codziennie wrzucają antyrzadowe znaleziska i wołąją się po kilkaset osób do tego :D


@BorntoRun_94: Ojej jaki oburzony że lud krytykuje władze. Ciekawe czyim PISowskim pociotkiem jesteś?