Wpis z mikrobloga

@Kajaczek: zla odpowiedz
Czolgi premium moga miec lepsze statystyki dlatego, ze sa wymaksowane od poczatku i grasz nimi kiedy sa juz "wymaksowane"
Czolgi drzewkowe zazwyczaj sa grane do czasu odkrycia kolejnego pojazdu i zostawiane, wiec ani podczas gry nie gra sie wymaksowanym pojazdem ani pozniej nic sie z nim nie robi. Trudno oczekiwac ze w statystykach sie to nie odbije

Oczywiscie to nie jest uniwersalna zasada, bo niektore czolgi premium/specjalne po
h35 i micro maus to te same czolgi tylko jeden to premka trudna do zdobycia wiec maja go lepsi gracze


@100L3C: h35 to wersja kolekcjonerska więc to nie przypadek że jest tak wysoko skoro jej brat blizniak to premka xD
@Kajaczek: no i powiedz mi co nam pokazales
Ze gracz ktory dal rade zdobyc czolg nagrode z cw/misji osobistych robi lepsze wyniki niz przecietny gracz? XD

W niczym to nie zaprzecza temu co napisalem, przecietny gracz po prostu nie ma tych czolgow, wiec nie moze na nich slabo grac

No i chyba mi nie powiesz ze carro i t95e6 to sa takie super pojazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Norskee: trzeba też dodać że do grania premką się wraca(z większymi umiejętnościami) a do drzewkowych zazwyczaj nie więc stąd ta różnica w chociażby średnich statystykach ale taki debil jakim jest @Kajaczek tego I innych argumentów nie zrozumiem(czego ja oczekuję od trolla arciarza KEKW)