Wpis z mikrobloga

Sprzedam zestawik PC

Monitor 240hz 27 cali 1ms LG

Sluchawki SteelSeries Arctis 1 bezprzewodowe

Myszka HyperX Pulsfire Dart bezprzewodowa

Klawiatura mechaniczna (niemiecka, ale da się bez problemu używać jak polskiej) Trust GXT.

PC:

16 GB RAM

256GB SSD

2x1TB HDD (dwa dyski twarde po 1 TB)

i5 6600K

GTX 1070 Ti Zotac AMP Extreme! 8GB

#sprzedam #olx #komputery

nie chce spamować tagami, ale jakby co to Wrocław i Poznań lub wiochy pomiędzy mogę podwieźć, niedługo często będę przejeżdżał między miastami

https://www.olx.pl/d/oferta/zestaw-pc-240hz-monitor-bezprzewodowe-sluchawki-i-myszka-1070ti-8gb-CID99-IDKOcp8.html
GinTonik - Sprzedam zestawik PC

Monitor 240hz 27 cali 1ms LG

Sluchawki SteelSeries ...

źródło: comment_1627922277wjcFCXL0ExNFLfmrb8zFzQ.jpg

Pobierz
  • 24
  • 0
@beer_man pewnie, 2k warty ( ͡º ͜ʖ͡º) patrząc na ceny innych z samym ssd i 1060 za 3kzl zestaw z monitorem, słuchawkami, myszka w stanie idealnym za tę cenę to nie jest źle. Do tego nie oszukujmy się, zawsze można utargować
@GinTonik: Więcej dostaniesz jak sprzedasz monitor itd osobno. Tak samo GPU. Bo obecnie to wygląda jak komp z Allegro gdzie sprzedawca wciska miliony dodatków aby przykryć fakt że sam komp to nic specjalnego xD
@L3gion: Oczywiście, jeśli będą wiedzieć co to za procek, inni zobaczą:
Monitor 240hz
GTX 1070 Ti Zotac AMP Extreme! 8GB
16 GB RAM
co dupy nie urywa, ale parę wstawek GAMING/RGB przy akcesoriach i idzie od strzała :D
  • 0
@beer_man aż tak w #!$%@? ludzi robić? Wiem, że szału nie robi, ale stabilnie w tarkova, cyberpunk czy Battlefieldy grałem ( ͡º ͜ʖ͡º) bo i w rainbow six wyciągał 240 klatek
  • 0
@L3gion wiesz, nie robi mi to, że nie sprzedam od razu kompa, bo w końcu pójdzie tak czy siak, a jak miałbym zostać z częściami, których w ogóle nie sprzedam to przecież nie wyrzucę, a oddawać też nie będę