Wpis z mikrobloga

@kalamok_blanko: no i zajebiście - robisz dla siebie, twoja praca ma bardzo realny wymiar (np. naprawiony płot daje dużo satysfakcji - w przeciwieństwie do 127 tabelki w excelu) a co najlepsze - jesteś ty kontra materia bez debili menadżerów, kierowników i innych cymbałów, nie musisz napisać 79 maili bo każdy chce zrobić spychologię i boi się odpowiedzialnośći

a najlepsze jak sobie wieczorkiem po takiej pracy siadasz z rodziną i jedzie posiłek
a najlepsze jak sobie wieczorkiem po takiej pracy siadasz z rodziną i jedzie posiłek złożony z samorobnych wędlinek, pomidorków z własnego ogródka oraz świeżo zakiszonych ogórków


@m_ney: raczej lezysz w łózku i słuchasz jak twój ojciec alkoholik prowadzi awanture z chorą psychicznie matką, polska wieś to głownie patologia i zacofanie, to co ty opisujesz nie ma nic wspolnego z rzeczywistościa
@OddajButa123: Rzadko kiedy się wkurzam, na ludzi w internecie, ale #!$%@?. #!$%@? głupoty i pewnie o wsi słyszałeś jedynie na wykopie. Ja urodziłem się i mieszkałem większość mojego życia na wsi, gdzie do miasta powiatowego było 30km i nigdy nie widziałem tych rzeczy, o których piszą piwniczaki na wykopie. Głównie patologia i zacofanie? Chłopie, polskie wsie są zajebiście zadbane, czasami widać jakiś biedniejszy dom, to przeważnie ładnie posprzątane wokół, porządek na