Wpis z mikrobloga

Ej powie mi ktoś co to za czary? Zainstalowałem Low Spec Experience na mojego wymaltretowanego laptoka z GTX860m i nie mogę uwierzyć co się dzieje (ʘʘ)

W #worldofwarcraft stabilne 60fps. W #overwatch to samo. I to nie na najniższych ustawieniach...
To ja się męczę z jakimiś ustawieniami z jutubów, jakieś dzikie cuda na kiju wale, game boostery, żeby się jarać 5 fps więcej na najniższych ustawieniach i pograć se w tych 40-45, a tu na nie najniższych stabilnie i płynnie jak nigdy jednym kliknięciem w sekunde?

Co tu się?
#komputery #pcmasterrace
  • 14
@RicardoMilos
Jak dla mnie to coś kombinuje z rozdziałką bo w sumie tylko to się ustawia. Tak to na pewno zmienia coś w ustawieniach.
Ale różnica jest niesamowita. Albo ja jestem debil i ustawiać nie umiem grafiki w grach.
@Witson No właśnie co najlepsze nie. Jest nawet lepiej niż było bo ustawiałem sam uber low a tu jest dość mocno wyżej.
Wybieram sobie w jakiej rozdziałce ma działać i kurna działa. Jak nie mam pojęcia, ale czuję się jakbym nowego lapka kupił normalnie XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ruda_stuleja: z tego co ludzie piszą to to przede wszystkim po prostu modyfikuje pliki konfiguracyjne (a tam zazwyczaj masz dużo więcej opcji do zmiany niż z poziomu gry) ale fajne narzędzie dla graczy ze słabszym sprzętem, nie trzeba się babrać i szukać co akurat zadziała :P
@ruda_stuleja: ile było fps w centrum Oribos WoW a ile jest? bo ja miewałem w WoW 60fps, a w tamtym miejscu 25fps. Zobaczymy jutro na jeszcze lepszej karcie gt540m jakieś Guild Warsy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ruda_stuleja: nie używałem jeszcze tego ale widzę, że to ma ustawienia do każdej gry. Pewnie zmienia plik konfiguracyjny na taki gdzie normalnie w grze nie ma danych ustawień jak np. W gta V gdzie gra na najgorszym pc działa, ale pikseloza jest straszna
@xiv7: Było skaczące średnio 40, jest stabilne 60 XD Stabilne #!$%@?. I to gdy ja waliłem wszystko na najniższe a tu takie bliższe średnim. Przysięgam nie pamiętam kiedy ostatnio tak stabilnie i płynnie grałem. Serio nie wiem czy byłem jakimś debilem optymalizacji. Wersja free. Na reddicie ktoś polecił i uznałem że spróbuje nie spodziewając się cudów.

@Ashvili: To fajnie, ale ja to wiem. Problem w tym, że mój ziemniak z
@ruda_stuleja: kurde faktycznie to działa, nie mam mam dość dobry sprzęt ale na wysokich ustawieniach w niektórych miejscach mi spadało poniżej 60fps, zainstalowałem to gówno i mam stabilne 100fps a nie widzę jakiś zmniejszonych detali czy cos...